Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6 hetes terhes vagyok. Eddig...

6 hetes terhes vagyok. Eddig voltak tuneteim (hanyinger, szedules, puffadas) de 3 napja minden elmult. Lehet, hogy elhalt a magzatom?

Figyelt kérdés
Kb 1 eve mar volt missed ab-m es akkor is hirtelen elmultak a tunetek.

#missed ab #terhes #tunetek elmultak
2015. szept. 16. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Pontosan ugyanígy járt az egyik ismerősöm.Minden tünet abbamaradt.Furcsállta,de mivel se vérzés,se semmi nem ment azonnal dokihoz.Mikor visszament a következő vizsgálatra,már el volt halva a magzat.Nem szívódott fel,így műtét lett.Nem mondon,hogy nálad is ez lesz,reméljük nem,de menj orvoshoz azonnal.
2015. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Miért kell a frászt hozni szerencsétlenre.. Nem, nem egyenes következmény hogy elhalt a magzat de úgysem fogsz tudni megnyugodni míg nem lát egy orvos. Nekem anno ugyan ezt mondták mikor a hőm vissza esett 7-8 hetesen és mégsem volt semmi gond.
2015. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
5-6 hetesen állandóan szédültem, émelyegtem... 7-8 hetesen elmúlt, csak néha jött elő hányinger erősebb szagokra. Nincs semmi baj, nemrég voltam dokinál, minden rendben.
2015. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%

Persze, mert az a normális, ha a szülésig nyomorultul érzed magad, ugye? Akkor tuti él a baba.

2 gyerekem van, az elsőnél soha semmi tünetem nem volt, a másodiknál pedig kb a 12. hét körül egyik pillanatról elmúlt a 0-24-ig tartó hányinger. És semmi baj nem volt.

Ez semmit nem jelent! Ha nagyon aggódsz, menj el UH-ra!

2015. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Tünetek jönnek mennek, erre nem lehet alapozni.
2015. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

Nekem 8 hetesen elmúlt minden tunetem, szerencsém volt, hogy ennyivel megúsztam. :) természetesen minden rendben azóta is.

38 hkm

2015. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Rendben,pontozzatok csak,de mindenki a hibáiból tanul.Akinek meg nincs(vagy azt hiszi,hogy nincs),az tanul a máséból.És nem ijesztgetni akartam a kérdezőt,tudtommal az oldal arra van,hogy megosszuk a tapasztalatokat.Nekem van ezzel kapcsolatban.És a kérdező is érez valamit,elbizonytalanodott,külónben nem kérdezne.És igen,általában semmit nem jelent,ha elmùlnak a tünetek.De ő még az első harmadon sincs túl,bármi lehet.És ha valaki egész nap rosszul van,hányik,utána másnaptól mintha elvágták volna,és semmit nem érez,akkor az gyanús is lehet.De persze pontozzatok.Abban nagyon jók itt az anyukák.
2015. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat, kicsit megnyugodtam. kedves elso valaszolo szerintem hasznos volt a valaszod. en kulfoldon elek itt az elso vizsgalat 8 hetesen van, korabban csak akkor mehetek ha gorcsolok vagy verzek. 28-ra kaptam idopontot. majd leirom ide az eredmenyt
2015. szept. 17. 10:41
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor hazudj valamit,hogy fogadjanak.egyébként velem dettó ugyanez volt.terhes lettem,nagy boldogság.volt mindenféle tünetem az első Uh-ig kb akkor voltam 6 hetes,petezsák,szikholyag volt,mondta a doki h 3 hét mulva menjek vissza.de szépen eltűntek a tünetek,a mellfeszülés,mensis érzés,hányinger minden elmúlt.mikor mentem 9 hetesen,nem volt szívhang,és azt mondta a doki h valszeg ezért multak el a tüneteim mert kb 2 hete nem él a magzat.
2015. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Voltam vizsgalaton minden rendben van. Van szivverese, megfelelo a merete, azota a tunetek is visszatertek. Remelem minden rendben lesz vele ezutan is.
2015. szept. 29. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!