Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy a peteérés...

Lehetséges, hogy a peteérés után egy héttel már terhes tüneteim vannak pl. egész napos hányinger?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Kizárt.
2015. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem, de lehet h beteg leszel, vagy a nagy meleg kissé megviselt. Beágyazódás min. 7-10 nap. Plusz míg odaér, meg míg elkezd elegendõ hcg termelõdni, h tünet is lehessen....
2015. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Biztos, hogy nem!

Gyomorrontás, vírusfertőzés, valami nem esett jól, amit ettél vagy ittál...Inkább ilyen dolgok miatt lehet hányingered.

2015. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Peteérés után egy héttel én már gyanítottam valamit, nem voltak olyan kifejezett tünetek, mint pl. hányinger, ámbár ikerterhességnél az sem kizárt. Én egyszerűen csak másképp éreztem magam, éreztem, hogy nem vagyok egyedül, ezt objektíven nem lehet leírni.


Másrészt biztos-e, hogy akkor volt peteérés és nem előbb?


Semmi sem lehetetlen, de valóban kicsi a valószínűsége.

2015. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Biztos vagy a peteérés napjában?

Nekem korai peteérésem volt, és mensi előtt 1,5 héttel már jöttek szépen a tünetek.

Nem lehet, hogy nálad is előbb volt esetleg peteérés?


De amúgy soha, semmi sem kizárt. Nem vagyunk gépek.

2015. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!