Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 5 hete es 3 napja volt veteles...

5 hete es 3 napja volt vetelesem, verzes akkor sem es azota sem volt. Meddig mutatja ki a szervezet a HCGt?

Figyelt kérdés
Tegnap mar csinaltam egy tesztet, erosen 1 csik volt lathato rajta. Meg mindig kimutatna ezt a tesztem?
2015. okt. 8. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Általában az a pozitív teszt, amin két csík van: a tesztcsík és a kontrollcsík. Ha csak a kontrollcsík van, akkor negatív, ha pedig csak a tesztcsík látszik, akkor rossz a teszt és értelmezhetetlen.

Neked csak 1 csík látszik? Mert az elvileg negatív. Vagy én értek félre valamit?

2015. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia, koszi h. irtal. A terhessegemnel is ugyanilyen teszttel teszteltem, akkor 3 szor is erosen 2 csik volt. Most is ilyen a teszt, es ennyi ido utan 1 eros csik volt tegnap. Nemtudom melyik a tesztcsik v. a kontrollcsik. Nekem ez eros csik felul lathato most ezen. De mar 39. napja volt vetelesem, verzes nelkul, azota egy csepp verzes sincs meg, pedig mar gyogyszert is kaptam ra es attol sem indult be. Mennem kell majd korhazba, de nem ertem miert nem kapok mar idopontot a 40 . napon sem.
2015. okt. 8. 16:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha korábban két csík volt, most pedig csak egy, akkor úgy tűnik, most már negatív a teszt, tehát úgy néz ki a hcg-szint már visszaesett. A többire sajnos nem tudok válaszolni. Orvos mit mondott meddig és miért kell várni? Kitartást kívánok!
2015. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy meddig nemtudom, es azt sem tudom mire varnak. Semmi verzes nincs, es ez szerintem baj, mert mar itt lenne lassan a mensi ideje is, ha kucsit kesve is a tortentek miatt. Pedig az orvosommal minden nap talakozok, hiszen ott takaritok a rendeloben. Azt mondta ma, mar kuldott levelet a korhazba, es varja h. valaszoljanak, idopontot kapjak.
2015. okt. 8. 17:04
 5/10 A kérdező kommentje:

A masik az, hogy tudom es olvasgatom is, a HCG csak max 2 v. 3 hetig mutathato ki a szervezetben. Nalam mar 40. nap es meg mindig 1 csik.

.

2015. okt. 8. 17:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Értsd meg, hogy mindenkinek egy csík, akinek nincs értékelhető mennyiségű hcg a szervezetében. Ha én most nem terhesként tesztelnék egyet, nekem is egy csík lenne. Az egy csík jelentése: negatív.
2015. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kb 2 hét amíg kiürül

hát lehet h több idő lesz mire ciklusod lesz

2-3 hét mire kiürül a hormon majd rá 4 hét - kb ennyi idő


de van akinek hamarabb van akinek később


de felesleges 2x kiírni a kérdésed !!!

2015. okt. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Istenem, tényleg annyira hülye vagy, hogy egy terhességi tesztet nem tudsz értelmezni?

1 csík =negativ= nem vagy terhes

2 csík= pozitív= terhes vagy

Mit nem értesz?

2015. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te aztan gondolom mindenben otthon vagy, kedves utolso!!!!!!
2015. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs otthon szerintem mindenben, de itf mar kezzel-labbal magyarazzak a kerdezonek, h nem terhes.

A dobozon is rajta van, a mellekelt hasznalati utasitasban is, ez nem atomfizika azert...

Ha van egy csik a "c-nel" akkor jo a teszt, ha ket csik, akkor terhes, ha a "h-nal" van csak csik, akkor ertekelhetetlen.

Igy mar ertheto mindenkinek, aki nem jaratos a temaban?

2015. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!