Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Üres petezsák eseten, mennyi...

Üres petezsák eseten, mennyi ido alatt ürül ki a szervezet?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg hogy nincs baba, csak üres petezsák :(

Most azt kell meg várnom, hogy kiuruljon magátol, egyébként mennem kell kórházba kaparasra. :(


2014. aug. 15. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Altalaban 1-2het.. biztos,hogy mar nem is lesz? :(
2014. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
12 hetes lennék ma, itt Angliaban ilyenkor van az első scan, es ma láttam es mondtak hogy nem fejlődött ki a baba :-(
2014. aug. 15. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Huh, kérj inkább műtétet, én nem kockáztatnék spontán vetélést. Sajnálom! Nálam is ez volt. Anglia, üres petezsák. 7 hetesen magán ultrahangon látták, 9 hetesen az állami ultrahang igazolta (beutaltak a magánrendelésről). 10 hetesen műtöttek. (kértem)Amúgy is azt javasolták, hogy ne várjunk, ha ennyi idő alatt sem indult be spontán a dolog. Ki tudja, hogy indul be, hol leszel, mekkora görcseid lesznek, mennyire vérzel, stb. Ráadásul spontán vetélés után se biztos, hogy kiürül minden, és akkor kell a műtét. Szóval szerintem inkább kórházi körülmények között. Én legalábbis ezt választottam, 4 hete volt. Neked nem ajánlották fel? Bár, gondolom, de...Miért választottad a spontán vetélést? És a gyógyszeres? Az sem járható út a számodra? Nekem első baba lett volna. Sajnálom, mégegyszer.
2014. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jövő pénteken megyek early pregnancy részre, ott megneznek megint, es ha meg mindig nem urult ki a szervezetem, akkor adnak időpontot orvosi kaparasra vagy hogy hívják azt :-( az nem fájdalmas? Hogy csinaljak?

Nekunk 2. baba lett volna...

2014. aug. 15. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben felhívnám az Early Pregnancy Clinicet, hogy fogadjanak hamarabb és műtsenek meg. De ez én vagyok, bocs, hogy így erőltetem, nektek kell dönteni.

Nem fáj a műtét, igen kaparásnak hívják ezt is, csak más okból történik. Reggel éhgyomorra bemész, súlyt mérnek, bejön a nővér, az orvos, az altatóorvos. Mind külön-külön elmagyarázza, mi történik majd, aláírod a dokumentumokat. Adnak egy tampont, amiben gyógyszer van, te teszed fel magadnak. nem tágítanak, mint otthon, ez a gyógyszer felpuhítja a méhszájadaz egy óra alatt. Felfekszel a műtőágyra, a kézfejedbe kapsz egy kanült (nekem ez fájt sajna), ebbe adják az érzéstelenítőt. Azt mondták, hideg érzés lesz, cold injection a neve...hát nekem fájdalmas volt, de kb. 3 másodpercre rá már alszol is. 20 perc múlva az örzőben ébredsz, visszatolnak és kész. Menstruációs görcs, vérzés lesz utána, kibírható, kapsz fájdalomcsillapoítot, ha kérsz. Nekem nem volt vészes a görcsölés utána. Nagyon emberséges, alapos, gondol ellátásban volt részem, még simogattak is a műtét előtt...

2014. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!