Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Most ez miért van? Tapasztalt...

Most ez miért van? Tapasztalt anyukák, Sorstársak nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Most augusztusban volt egy spontán eleg korai vetélésem.Szeptemberben megjött a menstruáció.28.tol október 2.ig tartott. Most még nem jött meg. Ilyenkor mi lehet? Küldött a doki rakszuresre de meg nem tudtam elmenni mert van mar egy lassan három éves Kisfiam es mostanaban sokat beteg.Esetleg gondoljak méhnyakrákra? Elore is köszönöm!

2015. okt. 29. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
miért kéne méhnyakrákra gondolni? nekem volt méhnyakrákom és soha nem késett egy napot sem... nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni...
2015. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam egybol arra csak egy felteves volt hogy esetleg lehet..köszönöm válaszod
2015. okt. 29. 20:59
 3/7 Lina63 ***** válasza:
Teszt, ha holnap sem jön meg.
2015. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazabol arra gondoltam hogy mivel a szeptemberi menstruáció október masodikaig tartott nem lehet hogy most is mondjuk november elsején jon meg? Vagy ez hulyeseg?😃
2015. okt. 29. 21:16
 5/7 Vilcsianyuja ***** válasza:

Tök mindegy, meddig tartott. A ciklus hossza és a menstruációs napok száma nem feltétlenül függ össze. Az viszont sanszos, hogy még nem állt be a ciklusod, ez még csak a második a vetélésed után. Szóval lehet, hogy csak késik. Persze az is lehet, hogy baba van a dologban.

Legutolsó, amire gondolhatsz a késéssel kapcsolatban, az a méhnyakrák, ne riogasd magad ilyenekkel. De azért menj el rákszűrésre. Ha addig nem jönne meg, akkor tesztelj is, mielőtt mész.

2015. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! 😉
2015. okt. 29. 22:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Még ma sem jött meg. De délutántól erzek egy kis menzesz szerű görcsöt derektaji fajdalmat.de csekély fájdalom..lehet megis megjön..de kesve..mikor áll be a rendes ciklus? Nekem a doki augusztusban semmi kulunoset nem mondott.
2015. okt. 30. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!