Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz így? Valaki tapasztalt?

MKs kérdése:

Mi lesz így? Valaki tapasztalt?

Figyelt kérdés

Az utolso menstruaciom szept 17. kezdodott, okt2 eshettem terhebe sot biztos vagyok benne! mult héten hétfőn voltam a dokinal latta a petezsakot de mondta h ket het mire menjek vissza, azonban volt egy nagyon gyonge kismaszatolasom vissza mentem minden rendben mondta a doki pihenjek kaptam meh erositot azota nincs verzes.

Viszont a hasam alja nagyon fáj a derekam is és a melleimben a mirigyek hatalmasra duzzattak.ma voltam ultrahangon semmi változás minden ugyanugy van, de szerintem már nőni kellett volna...

Szeretném ha minden rendbe lenne

Otthon vagyok kiirt a doki pihenek probálok higgadt maradni h ne legyen baj, de nehéz



2015. okt. 26. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Eloszor is gratulalok!Masodszor pedig csak optimistan ne gondolj rosszra.Pl nekem elso alkalommal megvolt a petezsak,ra egy hetre semmit nem latott azt mondta lehet elmegy a baba.Kov.heten azonnal meglett a pici es vert a kis szive.Azt mondtak valoszinu nem volt elegge telt a holyag az uh. vizsgalathoz azert nem latszott elozo heten.Pihenj sokat es nyugalom ;)
2015. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igyekszem.
2015. okt. 26. 14:53
 3/6 A kérdező kommentje:

Ma egész hajnaltól hányingerem van mindentől rohanok a toalettre szagok, ételek semmi nem marad meg bennem. Egyfolytában szédülök, nem tudok lefeküdni mert egyből elkezd fájni a gyomrom és szaladok hányni... :/

A hasam még mindig fáj

2015. okt. 27. 13:09
 4/6 anonim ***** válasza:
szia! nekem szept.16-án volt meg utoljára. És szept.30-án vagy okt. 1-jén foganhatott a baba. Tegnaptól van hányingerem, de még nem hánytam. Csütörtökön megyek először vizsgálatra remélem akkor uh-ot csinálnak. :) És mivel betöltöm addigra a a 6 hetet, remélem már szívdobogást is látni fogunk. Neked még nem látszott a szívdobogás?
2015. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos még nem csak 2 mmes!Aggódok is nagyon. Én előbb jöttem ismét a toalettről
2015. okt. 27. 18:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Majd ird meg mi volt a dokinál.Én hétfőn megyek ismét... :/
2015. okt. 27. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!