Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ajanlanatok nogyogyaszt...

Ajanlanatok nogyogyaszt Budapesten, aki jartas a terhesseg tamogatasaban hormonhiany eseten?

Figyelt kérdés

Privat rendelot szeretnek, mert nem Magyarorszagon elek, csak a vizsgalatra utaznek oda.

Sajnos 11 hetesen tudtam meg, hogy a magzat elhalt nem egesz 9 hetesen. Elotte egy hettel enyhe verzesem volt, de akkor meg volt szivhang.

A veteles magatol nem indult meg 2 es fel het utan sem.


Elvileg ezek miatt nagy esely van ra, hogy sargatest elegtelenseg volt a baj, de csak 3 egymast koveto vetelest kovetoen vizsgalnak meg itt, ezt nem szeretnem megvarni.

Budapestre utaznek, hogy beszelhessek szakemberrel az ujabb terhessegrol es a lehetseges hormonpotlasrol, de nem igazan ismerek egy nogyogyaszt sem, de tudom, hogy sok jo szakember van.


Ajanlanatok valakit nekem?


Szeretnenk ujra probalkozni, amint lehet, de ezt a plusz eselyt meg akarom adni magunknak.


2015. nov. 10. 19:18
 1/3 A kérdező kommentje:
A teherbeeseshez szantam a kerdest, elhibaztam, de hatha itt is kapok valaszt.
2015. nov. 10. 19:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Mensmentis nőgyógyászai. Drukkolok, velem is ez történt:(((
2015. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Probaltam ma hivni a rendelot, de feladtam, megprobalom ujra holnap. Nem valaszolt senki. Emailben pedig sajnos nem lehet ahhoz a nogyogyaszhoz foglalni idopontot, akit kineztem.

2015. nov. 11. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!