Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tudnatok nekem ajanlani egy...

Tudnatok nekem ajanlani egy jo nogyogyaszt Budapesten terhesgondozas celjabol?

Figyelt kérdés

Ugy alakult es remelem meg is marad kisbabank, h Mo-i utunk elott terhes lettem. Nem tudom h lemondjam-e az utunkat 6 hetrol lenne szo akkor lennek 10+5 hetes mikor indulunk. Kellene egy jo orvos erre az idore aki el is vallalna. Magan is erdekel.

Felmerult a nem utazas kerdese is, de sajnos a munkahelyemen tobb stressz er, mintha szabin lennek. Sajnos itt nem irnak ki TB-re, hiaba volt 3 vetelesem elotte. Meg ami meg frusztral h eleg lazan kezelnek, pedig kiemelt figyelmet kellene forditani. Azert gondoltam h a kritikus idoszakban sokkal jobb lenne ha Mo-n egy jo doki, nem baj ha kell fizetni erte figyelne nyomon a kritikus idoszakot.


2013. máj. 21. 04:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi Dr. Nyéky Boldizsárhoz járunk. Meddőségi klinikán is dolgozik (Róbert Károly Magánklinika és Meddőségi központ :) Nagyon szimpatikus, kedves, türelmes, sosem kapkod, és alaposan kivizsgált engem is (én sem vagyok egyszerű eset). Nem idős doki, két pici gyereke van neki is. Csak ajánlani tudom! Magánrendelése a belvárosban van. Az asszisztense is feltűnően kedves, barátkozós. (Vizsgálatok alatt nincs bent.)
2013. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

dr.Rucz Árpád a Róbert Klinikán(magán).

Nagyon rendes,alapos,lelkiismeretes orvos,szakmailag is képzett.

A klinika magán,nagyon szép rendelők vannak,van mindenre elég idő,az asszisztensek is kedvesek.

2013. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat. Belvaros tokeletes hisz anyum lakasa a belvarosban van. Felhivom oket es kerek idpontot.
2013. máj. 22. 01:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Belvárosi dokinő: dr Alexanjan Nelli. Nagyon ajánlom. Szuper orvos.

2013. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!