Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Abortuszom volt oktober 14.én( halott terhesség 7hetesen).10napig véreztem aztan elmult. Novemberben 3napig vérezgettem,nem erősen de nem is gyengén. Ez a műtet után 22nappal volt 3napig. (Nov.6-7-8.án). Most 48nappal vagyok a műtét után és még semmi. Csak folyásom van. Két tesztet csináltam mindegyik negativ volt ez 2hete. Párommal még nem voltunk együtt ugyhogy az hogy ujra terhes lennék kizárt. Mikor jöhet meg? Orvosom azt mondta csak akkor mennjek vissza ha megjött es elmult...
2015. dec. 1. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:

ha november 6-hoz hozzászámolok egy hónapot, akkor még jövő héten megjöhet és még kb pontos is volt.


nekem a befejezett vetélésem után az első menzeszem a vetélés után 6 hétre, a második ahhoz képest 5 hétre jött meg. utána nem tudom, visszaállt-e volna, mert már ismét terhes voltam.:)


adnék 2 hetet neki a helyedben, aztán elmennék a dokihoz, hogy nem jön meg a 2. menzeszem.

2015. dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!