Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után már több mint...

Piroska és a farkas kérdése:

Missed ab után már több mint 3 honap eltelt, de még nem volt 3 menstruácio. Ettől függetlenül már probálkozhatunk?

Figyelt kérdés
A ciklusom sosem volt pontos, most meg ráadásul költözés miatt amúgyis stresszelős az élet, ez nálam mindig bezavar. Természetesen ha baba lenne, nagyon örülnénk, azt viszont, h bármi baj legyen, amiért idő előtt belevágunk, nem szeretném. A 6 hetes kontrollon minden rendben volt, azota csak védekezéssel voltunk együtt, de szívünk szerint azt már elhagynánk.
2015. dec. 10. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik orvos azt mondta, hogz az elso mensi utan probalkozhatunk. Azutan voltam egy masik orvosnal, elinditottunk nehany vizsgalatot. Azt megvarjuk meg amig az eredmenyek megjonnek, de ez az orvos is azt mondta, hogy egyebkent egy, max ket menstruaciot erdemes megvarni es teherbe eshetek.

Nekem egyebkent 11 hetesen volt missed ab, lehet hogy nagyobb terhessegnel tobbet mondanak.

2015. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én már a 15. hétben voltam, rendes szülés volt sajnos. De egyszerüen nem tudom felidézni, hogy a dokim a kontrollon azt mondta, h várjunk 3 honapot, vagy, h várjunk 3 ciklust...
2015. dec. 10. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor hivd fel esetleh es kerdezd meg. Az a legbiztosabb.
2015. dec. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a méhen kívüli után 3 ciklust mondott az orvosom, türelmesen ki is vártuk. Szerintem azzal ártani nem ártasz, ha ti is megvárjátok.
2015. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!