Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után mennyi idővel...

Missed ab után mennyi idővel lehet újra próbálkozni? Nekem a dokim azt mondta, az első menzi után próbálkozhatunk. Az nem korai? Megerősödik addigra a méhem?

Figyelt kérdés
A férjemmel nagyon örültünk, amikor megtudtuk másfél hónap próbálkozás után teherbe is estem. Örömünk azonban hamar véget ért, sajnos csak petezsák fejlődött, embrió nem és beindult a spontán vetélés is, amit jan. 22.-én műtéti úton fejeztek be. A menzim most jött meg, a doki azt mondta, ha elmúlik próbálkozhatunk is. Ráadásul azt mondta semmiféle vizsgálat nem szükséges. Én olvastam a hormonvizsgálatot ilyenkor, de erre azt mondta a dokim, ha hormon problémáim lennének, nem estem volna ilyen hamar teherbe, úgyhogy ne aggódjak.Aki volt már ilyen helyzetben, milyen vizsgálatokat javasoltak neki? Illetve mennyi idő után próbálkoztatok?Olvastam, h 3 hónapot várni kell, de volt olyan,akinek szintén ezt ajánlotta a doki, hogy első menszi után próbálkozhatnak és mostanra sikeres terhességet tud maga mögött? Én kicsit félek, h nem erősödött még meg annyira a méhem :/ Esetleg van olyan,aki nem csinált semmi vizsgálatot és egy hónap után teherbe is esett?

2015. márc. 2. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom annak idején 3 hónap "pihit" javasolt, semmilyen vizsgálatot nem csinált. Ahogy lehetett rögtön az első hónapban terhes is lettem, ma már teljesen egészséges 16 hónapos a kislányom.
2015. márc. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 hónap pihit javasolt az orvos.Utána megint terhes lettem,ikrekkel,de sajnos üres volt mindkét petezsák.Engem is műtöttek.
2015. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy mensit vártam, és utána terhes is lettem. Probléma mentes, könnyű terhességesm volt, most 13 hónapos nagylány. :)
2015. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most volt missed ab-om.Szintén 3hónapot javasoltak.Én inkább kivárom,minthogy át kelljen élnem ezt megint.

És én a helyedben kierőszakolnék egy hormon labort,biztos ami tuti alapon,mert barátnőm is így járt mint mi,Kiderült hormonpótlásra szorul.Most minden rendben van velük túl a 3.hónapon.

2015. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

A barátcserje kapszula az jó méh erősitő és progesztreon van benne énis most ezt szedem mert nekemis most 1-hónapja volt a műtétem sajnos 3-kis picurkát veszitetem el 8-hetesen 😢

2015. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aloe Vera termékeket és méhpempőt szedek, hogy erősödjek. Ha a doki mindent rendben talál, akkor lehet bele vágunk ismét a projektbe,mert mint kiderült 3 ember is járt így a környezetünkben, nekik is az első menzi után javasolták a próbálkozást és mindenkinek összejött elsőre és azóta vagy egészséges baba tulajdonosa az illető, vagy épp most tart a terhesség negyedénél és minden rendben van, ráadásul nagyon sok ilyen emberről olvastam interneten, hogy egyből próbálkoztak, össze is jött és minden rendben volt a terhesség alatt, szóval pozitívan állok a dologhoz és úgy döntöttem én is megpróbálkozom vele ebben a hónapban :) Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 4. 07:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem két mensit mondott a doki.
2015. márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!