Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Olyan lehet, hogy az embrió...

Olyan lehet, hogy az embrió mérete csökkenjen?

Figyelt kérdés
két hete még volt szívhang,és 15mm volt az embrió,tegnap azt mondták nincs szívhang,és csak 4mm embriót mondtak. Ilyen volt már valakinek?
2015. dec. 23. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet. vetélésnek hívják.
2015. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, ez vetélés. Sajnálom.
2015. dec. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen, vetéléskor. de gondolom, ezt az orvos is mondta.


Van lehetőséged otthon megvárni a kilökődést? az én orvosom azt mondta, akkor menjek be a kórházba, ha elviselhetetlen a fájdalom, egyébként jobb nekem műtét nélkül. (persze majd ellenőrzésre mennem kellett)


nekem sosem lett dobogó szívű embrióm, és a 9. héten kilökődött minden és bezárult a méhszájam, kitisztult a méhem.

2015. dec. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Nekem műszeres befejezést javasoltak, de addigra már annyira véreztem, hogy nem is látszott a petezsák.
2015. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
abba kell hagynom a progit,és ha nem ürül ki,akkor műtét januárban,azt mondták.
2015. dec. 23. 17:17
 6/7 A kérdező kommentje:

csak az volt furcsa,hogy mitöl lett kisebb mint volt?

felszívódik?

de akkor ilyen van...

2015. dec. 23. 22:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Az miért furcsa?Elhalt-sajnálom nagyon-és kezd összeesni....sajnos az elmúlás ezzel jár.
2015. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!