Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan lehet segíteni a...

Hogyan lehet segíteni a természetes vetélést és felszívódást, hogy a kikaparást meg lehessen úszni? Milyen természetes módszerek vannak, amikkel elő lehet segíteni abban az egy hétben, amit az orvos adott, hogy várjunk?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Semmi. Ha lenne, mindenki azt választaná abortusz helyett.
2015. nov. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azt kérdeztem hogyan lehet segíteni, az nem jelenti azt, hogy 100%-ban sikerül természetesen, de attól még segíthet pl. intim torna, vagy egyéb dolog, amit írsz abban nincsen logika
2015. nov. 5. 08:34
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nincs benne logika.... Aha. Tehát tegyük fel, van egy módszer, amivel művi abortusz nélkül megszuntetheto a terhesség. Ehhez ugye nem szükséges csaladvedelmi tanácsadás resztvenni, csekket befizetni, kórházba vonulni - de szerinted semmi logika benne. Értem. Ezek után csak üdvözli tudom a dontesedet, neked valóban nem kellene gyereket vállalni.
2015. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azt kérdeztem, hogy milyen természetes módszerek vannak, amikkel elő lehet segíteni abban az egy hétben, amit az orvos adott, hogy várjunk?


Erre azt mondtad, hogy semmi. És ezt azzal indokoltad, hogyha lenne, akkor mindenki azt választaná.


A semmi válasz indoklására mondtam, hogy nincsen semmi logika benne. Értelmetelen. Nem érv. Nem magyarázat, amit mondtál.


Egyrészt nem arra vonatkozik, amit kérdeztem, mert én nem biztos módszert, hanem segítő módszert kérdeztem. Kettő: ha lenne 100%-os elkerülés, akkor sem biztos, hogy mindenki azt választaná. Ezer más ok lehet, mai befoálysolhatja a döntést. Nem tudom, hogy mire vonatkozik a ha lenne, de akármire is, nem igaz, hogy akkor mindenki azt választaná.

2015. nov. 5. 13:09
 5/14 anonim ***** válasza:

A kérdező védelmében: szerintem Te, válaszoló félre értetted. Én úgy értelmezem: a kérdező nem abortuszra jelentkezett önszántából, hanem missed abot kell végrehajtani, ha nem indul meg természetesen a vetélés. Én is vetéltem már el(azóta sem sikerül a baba, pedig nagyon szeretnénk) Hála Istennek, nálam természetesen kiürült. Én is rettegtem, hogy az orvosnak kel majd befejeznie, de megúsztam.

Szóval válaszoló, szerintem próbáld meg nem a legrosszabbat feltételezni.

Bocs az offért, sajnos a kérdésre nem tudok válaszolni. Nem tudok olyan módszert, ami segíthetne.

2015. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, igen erről van szó. Orvostól kérdeztem, hogy például tornázzak-e, de csak úgy hümmögött, hogy nyugodtan, nem tűnt úgy mintha tudná-e, hogy segít vagy épp nem.
2015. nov. 6. 11:11
 7/14 anonim ***** válasza:
Elhalt terhesség? Mennyi idős? Azért kérdezem, mert ha nem elhalt, hanem mondjuk beteg a baba, nagyon kevés az esélye, hogy magától elindul a vetélés. Ha elhalt, akkor meg nyilván előbb-utóbb magától is elindítja természetanyánk. Kérdés, hogy még a doki döntése előtt-e. Jobb híjján forró ülőfürdőkkel próbálkoznék. Bár azt hiszem, ez nem rajtunk múlik elősorban. :(
2015. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Épp egy hete ezt kutattam én is.Nem találtam választ... Nekem 10 napot várt a doki, semmi nem történt. Most volt a műtét a héten. Kérdeztem még előtte a dokimat, hogy ne várjunk-e. Úgy döntöttünk, hogy megcsinálja a műtétet. Úgyhogy sajnos nincs praktika. Én már nagyon örlődtem idegileg...kitartás!!!!
2015. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
és ha megtörténik magától, akkor ki is tud ürülni minden esetben? 10 hetes
2015. nov. 8. 20:01
 10/14 A kérdező kommentje:
málnalevél tea nem segít például?
2015. nov. 9. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!