Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után meddig lehet...

Missed ab után meddig lehet barnás folyás?

Figyelt kérdés
Nov. 24-én volt missed ab-om, másfél hétig véreztem, egy hétig pedig barnás folyásom volt. A 3. héten voltam kontrollon, akkor a doki mindent rendben talált. Az azóta eltelt időben a barnás folyás részlegesen visszatért, esténként észlelek elsősorban barnás folyást a wc papíron és a tisztasági betéten. Nem tudom, hogy ezt jeleznem kellene-e a dokinak vagy ez a tisztulási folyamat része?

2015. dec. 27. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

En kb egy hetig vereztem gyengen, utana meg par napig volt barnazas. Azutan abbamaradt, ismet elkezdtem futni es ujra jelentkezett. Majd minden nap volt pici barnas folyas, vagy rpp futas, vagy takaritas, vagy egy hosszabb seta utan. En kontrollon is voltam hatom hettel a mutet utan es azt mondta az orvos, hogy ez normalis, az elso mensiig valoszinuleg lesz is, de mindent rendben talalt.


Igaza volt egyebkent. Az elso mensim gyakoribb barnazassal indult, nem ugy, ahogy korabban (kb ket napog volt ez a pecseteles), majd rendes mensi volt. Utana viszont ahogy elmult, mar nem barnaztam.

2015. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Következő mensiig nem számít, ha azután is barnázol, akkor kell jelezni az orvosnak. Ami most van barnázás, az "normális".
2015. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Várom már, hogy megjöjjön, és még jobban várom, hogy leteljen a három hónap. :)
2015. dec. 28. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!