Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 1 hete volt missed ab műtétem....

1 hete volt missed ab műtétem. Nem hagy nyugodni a gondolat, lehet még várnunk kellett volna?

Figyelt kérdés

december 23-án jött meg utoljára, január 19-én teszteltem nagyon halvány pozitívat, 21-én is még halvány de már egyértelmű pozitív lett a tesztem.

umc szerinti 6+1 hetesen üres szabályos 10x8mm-es petezsákom volt.

7+1 hetesen már töredezett szélű, ellaposodott, szabálytalan és üres, se szikhólyag sem embrió...

de mióta megműtöttek folyton motoszkál bennem egy gondolat, hogy mi van ha mégis lehetett volna belőle baba csak még hagynunk kellett volna neki időt... vagy ez hülyeség és próbáljak inkább túllépni ezen? tudom visszacsinálni már nem lehet...

nyugtassatok meg hogy semmi esély nem lett volna belőle baba, mert borzasztó érzés az ellenkezőjére gondolni...



2016. febr. 23. 21:04
 1/5 anonim válasza:
100%
7-8 hetesen már kell lennie szívhangnak.Valószínűleg nem lett volna belőle baba,ezen már ne emészd magad visszacsinálni úgysem tudod...Amikor már lehet próbálkozzatok újra a pároddal és hidd el lesz baba ☺
2016. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lett volnam nyugodj meg! erőt kívánok neked a továbbiakhoz!
2016. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, még nem sikerült feldolgoznunk a történteket...
2016. febr. 23. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett volna belőle baba sajnos! Próbálj megnyugodni és aztán tiszta gondolatokkal újra megpróbálni! Minden jót kívánok!
2016. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lett volna, ha ilyen valtozasok voltak a petezsakban es ugyanugy nem volt azivhang, akkor ez volt a helyes dontes.

Normalis amit erzel.

Nekem 11 hetesen volt missed ab-om, volt amr szivhang is es sokaig minden rendben volt, azutan allt le a szivmukodes es a novekedes is. Termeszetesen volt uh, ellenoriztek is es igy irtak ki a mutetet. Ennek ellenere a mutet elott is bennem volt a felelem, hogy mi van, ha megis csak tevedes az egesz es egeszseges terhesseg lesz megszakitva.

Mondjuk en kulfoldon elek es mutet utan hoztak a papirt arrol, hogy nem elt az embrio, amikor eltavolitottak, igy valoban elhittem es lezartam magamban ezt a kerdest.

2016. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!