Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Modt tettek fel a laminariat....

Modt tettek fel a laminariat. Holnap mutenek. Mire szamitsak meg majdnem 24 oran at gorcsolok majd? Vagy nem fog fajni a hasam majd reggelig?

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem hajnal egykor tették fel már alig győztem kivárni, de mivel én utána kb. egyből elaludtam nem tudom meddig fájt volna, akkor fájt amíg el nem aludtam, de talán azt mondták egy pár óráig fog.
2016. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bár már bizonyára túl vagy rajta, azért leírom:

kétszer volt lamináriás tágításom, az első kegyetlenül fájt, kb. mint a vajúdás középső szakasza, a másodiknál már fel voltam készülve a fájdalomra, ehhez képest SEMMI nem volt. Folyamatosan azon aggódtam, hogy rosszul tették fel a lamináriát és nem is tágulok, de nem volt gond, csak nem éreztem.

2016. márc. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!