Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aktus utani 15 napon vagyok 1...

Aktus utani 15 napon vagyok 1 napja kesik picit enyhen gorcsolok. A cicim duzzadtt. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Tegnap ota faj a torkom lazas vagyok hanyingerem van ez lehet betegseg is meg baba is? Na jo a torokfajas tuti nem de a laz hanyinger lehet ugy olvastam. Holnap veszek egy tesztet. Valakinek ilyen idosen 15 naposan voltak hasonlo tunetei?

2015. dec. 28. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A duzzadt mell és az enyhe görcsök miatt szerintem meg fog jönni.
2015. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen tünetem nem volt még ilyenkor, csak az elmaradt menzesz. Egyébként általában a korai terhességnek ugyanolyanok a tünetei, mint a várható menstruációnak. Holnap reggel csinálj tesztet.
2015. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tesztelj, és megtudod. tünetekből nem lehet megmondani, mert menszesz elött is lehetnek ilyen tüneteid hormonszinttől függően.
2015. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen tüneteim voltak, mintha megjönne.

pontos volt mindig a ciklusom, mikor már késett egy napot, akkor már tudtam!

2015. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso elso babad volt? Gorcsoltel is?kremes folyasod volt? Ma van a 3 napja meg semmi .Fajni se faj
2015. dec. 29. 06:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kimaradt mestruacio elso napja elott 1 nappal,mar mensi gorcseim voltak. En akkor mar tudtam hogy babat varok,mert mensi elott 5 nappal kimutatta a teszt. Megis feltem hogy meg fog jonni. Hat azota sem jott meg,most vagyok 8 hetes :) Viszont a terhessegi tunetek (hanyinger/hanyas) ilyenkor meg nem jelentkeznek,ez tuti a betegseg. A laz pedig nem is terhessegi tunet. Miert nem csinalsz egy tesztet???
2015. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csinaltam de negativ...viszont meg ma se jott meg 3 napja.Es nem is gorcsolok.
2015. dec. 29. 19:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor orvoshoz jelentkezz be. Egy hasonlo kerdes volt fent itt nemreg. A kerdezonek szinten kesett,de negativak voltak a tesztjei. Elment dokihoz,latta a petezsakot es benne a szikholyagot. Hazafele kivancsisagbol vett megegy tesztet,de az is negativ lett. Valoszinuleg nem termelt olyan sok hcg-t a szervezete,hogy kimutassa. Ha nem jon meg,menj el orvoshoz. Majd ird meg,hogy mi lett vegul!?
2015. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!