Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után? Kinek hogy...

Missed ab után? Kinek hogy jött meg a mesi?

Figyelt kérdés
Februárban volt missed ab -om...azóta már volt menstruáció,de semmit sem érzek mensik előtt..pl mellfeszülés,ami eddig volt...illetve 26 napos ciklusaim voltak,most 32 naposak kb..ez normális? Talán nem állt vissza a szervezet még??? Talán peteérésem sincs??? Kisbabát szeretnénk lassan.
2016. ápr. 25. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 33 napra jött meg a missed ab után, azután visszaállt nagyjából a megszokott 28-30 napra. Mi 3 hónap szünetet tartottunk addig szépen be is állt, a hőmet is mértem és látszott egyértelműen, hogy van peteérésem, a 2. próbálkozós hónapban össze jött a baba, tehát a műtét után az 5. hónapban. Most vagyok 20 hetes.

Amíg nem áll be a ciklusod addig sztem ne próbálkozzatok.De ha most minden hónapban 32 napra jön meg akkor lehet, hogy ezután ez lesz a normális.

2016. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy írtál,de neked voltak tüneteid? Ugyanúgy mensi előtt? Mert ez hogy én nem érzek semmit ez igy annyira nem jó! :( Legalább egy kis mellfeszülést éreznék..de nem! :(
2016. ápr. 25. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy sem voltak tüneteim mielőtt megjött, így ez nem igen változott. Egy kis hasfájás talán ami mindig jelezte, hogy nemsoká jön. Egy nappal előtte. Nekem mellfeszülés csak azután jött mikor már menstruáltam.
2016. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a műtét után 20 napra jött meg, rendes menstruáció volt, azt hiszem :) Ahogy nézem a neten, elég nagy a szórás abban, hogy mikor jön meg. Ha van menstruációd, akkor biztosan (!!!) van peteérésed, ezen ne aggódj. Ha meg szeretnéd tudni a peteérésed pontos időpontját, legegyszerűbb, ha figyeled magad: hőmérséklet, méhszáj állapota, nyák állaga. Biztos, hogy sikerülni fog a következő baba, ilyenkor nagyon könnyű teherbe esni, még magas a hormonszint. :) Nálam teljesen változó volt az is, hogy a műtét előtt mit éreztem, volt, hogy nagyon sok tünetem volt, volt, hogy semmi.
2016. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! A műtét után az első menstruáció nekem is 24 napra jött meg.De azóta tolódik,32 napokra és ez aggaszt! De biztos rendben lesz minden!Kedves utólsó,neked azóta lett újabb terhességed? Vagy mikor volt,a műtét?
2016. ápr. 28. 05:24
 6/7 anonim ***** válasza:
A műtétem még csak egy hónapja volt, így még nem jött össze a baba. Semmi bajom szerencsére, megvallom, nem tartjuk a 6 hetes absztinenciát sem, mert több helyen olvastam, hogy nem kell annyi időt várni a szex-szel. Három hetet vártunk ki, utána jött a mensi, aztán már nem vártunk. Most rajta vagyok a baba projekten. Ebben is rendetlen vagyok, nem várok három hónapot :). Ha alkalmas a méhem az újabb terhességre, akkor megfoganok, ha nem, akkor nem. A húgomnak a három gyermeke mind így született, missed ab, műtét, és már a kontroll vizsgálaton terhes volt. Nekem nincs időm már várni, 40 felett vagyok. Szerintem a ciklusod nem tolódott ki extrém módon, ez még bőven normális. Az viszont lehet, hogy nem középidőben van a peteérésed, csak a cilkus bizonyos szakasza húzódott el, azért 32 napos. Érdemes figyelgetned magad. Vagy a másik módszer: folyamatos rendszeres szex, és akkor tök mindegy, mikor van peteérés. Én erre szavazok :)
2016. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én betartottam a türelmi időt,és már nem bánnám ha + lenne a teszt ;) Igazad van a folyamatos szex melett a legkönnyebb teherbe esni,nem kell számolni:)Drukkolok neked hogy össze Jöjjön a baba! MINDENT BELE :)
2016. ápr. 28. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!