Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után egy héttel még...

Missed ab után egy héttel még ugye normális, hogy pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
Nem halvány szerintem.
2016. ápr. 19. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Talán én vagyok az alulművelt, de műtét után egy héttel mi a p_ö_t_snek tesztelsz? Szexelni még úgyse lehet (meg még vagy 3 hétig), a műtéttel pedig kikapartak mindent...
2016. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert 1: még mindig tüneteim vannak (amit tudom a hcg jelenléte okoz), 2: tegnap majdnem újra műtöttek, mert szövet darabok távoztak még, de végül azt mondták várnak. A hőm még mindig magasan van, és aggasztanak a dolgok együttvéve. Illetve félek a mola terhességtől. Ugye azt észre vették volna?! 6 hetesen volt a műtét, nem fejlődött a baba. De köszönöm a kedves hozzászólást...
2016. ápr. 19. 09:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért a mola terhességnek elég durva tünetei vannak. Azokat úgy vélem,kiszűrték volna. Amúgy én úgy tudom, két héten belül kell kiürülnie a hormonnak, de ez mindenkinél más. Ha szeretnél megnyugodni menj el magándokihoz, aki alaposan megvizsgál. Sajnálom :(
2016. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem nem a pozitív teszt aggasztana, hanem a láz. Az én orvosom azt mondta, ha lázas leszek, azonnal menjek vissza! Lehet, hogy érdemes lenned egy másik orvosnál másodvéleményt kérned (magánrendelésen még talán válaszokat is kapsz). Sajnálom, ami veled történt. Elég borzasztó a missed ab testi problémák nélkül is...
2016. ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, lázas nem voltam,37,4 volt. De voltam dokinál akkor, kaptam kétféle gyógyszert,mert nem húzódott vissza a méhem, és még méhgyulladásom is volt. :( azóta elmúlt a vérzés, már fizikailag jól vagyok. Csak a lelki része. :(
2016. ápr. 28. 10:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy most hihetetlen, de az is sokkal jobb lesz! A műtét után már otthon két napig csak sírtam (a kórházban nem akartam "drámázni"). Utána jobb lett. Kb egy hét múlva jött egy újabb szakasz, csak ültem, és néztem magam elé, teljes ürességet éreztem. Meg olyan tehetetlen dühöt, hogy legszívesebben mindent összetörtem volna magam körül. Mindenki idegesített, különösen az"ennek így kellett történnie", "biztosan beteg volt a baba" együttérző megnyilvánulások. Most egy hónap telt el, és azt hiszem, el tudtam engedni. Persze ebben a férjem rengeteget segített. Nem beszéltük agyon a dolgot, egy férfival azt nagyon nehéz :), de éreztem, hogy végig nagyon erősen mellettem állt. Most elhatároztuk, hogy nem adjuk fel, és újra nekifutunk ennek a dolognak, bár előtte, még a vetélésre várva azt mondtuk, hogy ha ez a baba elmegy, akkor többet nem próbálkozunk. Nem vagyunk már fiatalok, 40 felett vagyunk mind a ketten. Most újra reménykedem. :)
2016. ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves Utolsó!


Ha még fenn vagy a gyakorin, szeretném kérdezni, hogy mi lett végül veled? Én is 40 múltam és múlt hónapban vesztettem el egy pici babát, de próbálok erőt és reményt gyűjteni a következőhöz. A legjobbakat remélem a te esetedbe is.

2020. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!