Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Milyen volt az első menstruáci...

Milyen volt az első menstruációtok missed ab után?

Figyelt kérdés
6,5 hete volt a műtétem, 5 napig véreztem, utána pátszor h megerőltettemmagam barnáztam. 4 hetesen voltam kontrollon minden oké volt. Szombaton megjött, éreztem is hogy meg fog jönni, azon az egy napon véreztem ahogy szoktam korábban is és azóta semmi. Lehetséges ez????
2016. ápr. 25. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első 1-2 menstruáció sokkal bővebb volt, utána visszaállt az előtte megszokott mennyiségre. A görcsölés sokkal kevésbé volt szörnyű. (Különben szülés utáni első menstruációk hasonlóan bővebbek voltak....a görcsölés pedig teljes mértékben eltűnt.)
2016. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Végre valaki, akinek kevesebb lett a menstruációja a műtét után! Nekem is így volt. Három hét múlva jött meg, három napig tartott, de rendes vérzés volt, nem több, mint a műtét előtt, utána 1-2 nap barnázás. Semmi problémát nem érzek egyébként. A neten olvasgatva én is csak azt láttam, hogy mindenkinek több volt, mint előtte.
2016. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, egy helyen olvadtam a neten de már vissza se találok oda, hogy normális ha kevés és rövid ideig tartó mensi is műtét után.
2016. ápr. 28. 20:32
 4/8 anonim válasza:
Sziasztok!nekem január 27 én ment el a pocaklakom 14 hetesen sajnos és folyamatosan véreztem utánna február végéig.április 14 én elvileg meg jött az első norm.mensim mikor lehetek ujra babás??:(
2016. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom :-( nekem is 14.hetesen halt meg :-( nekünk 3 hónap várakozást mondott a doki. Szerintem nyugodtan próbálkozhattok. Minden jót és egy egészséges babát kívánok!!!!
2016. máj. 4. 23:44
 6/8 anonim válasza:
Szia!Köszönöm!Sajnálom a tied mi történt?probálkozunk csak még semmi sehol és mindig elszomorìt!:(
2016. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Beteg lettem amikor a 14.hetet betöltöttük és a vírus megtámadta őt is megállt a kis szíve :-( Nekünk még 4 hetet kell várnunk. Veletek mi történt?
2016. máj. 5. 21:08
 8/8 anonim válasza:
Hát engem be hivtak vmi vizsgálatokra mert vmi eredményem nem volt jo és mikor gépre raktak nem vert a babocánk szive ugyhogy felébredtem műtét után nélküle:((((
2016. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!