Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Méhen kívüli terhességem volt...

Szenii97 kérdése:

Méhen kívüli terhességem volt a petevezetékembe ágyazodott be a petesejt elvetéltem van e lehetőségem még a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
A menstruációm normális és rendszeres már egy éve próbálkozunk a párommal sikerült is teherbe esnem de sajnos el is elis veteltem. Szerintetek sérült a petevezetékem ? Ugyanolyan esélyem van mint bárki másnak?

2016. ápr. 26. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
egy petevezetékem és egy petefészkem van, kigondoltuk és terhes is lettem :)
2016. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk, hogy sérült-e a petevezetéked, ezt még igazából az ultrahang sem tudja feltétlenül kimutatni. Ha méhen kívüli terhességed volt, és elvetéltél, akkor valószínűleg jártál orvosnál, aki ezt kimutatta, ő többet fog tudni ezzel kapcsolatban mondani.


Egyébként megnyugtathatlak, sokan vannak, akik egy méhen kívüli terhesség után még képesek és fognak is egészséges terhességet kihordani, legrosszabb esetben, ha sérült is a petevezetéked, ott a másik petefészek az ép petevezetővel, onnan is lehet érett petesejted.


Szóval ne parázz! Mihamarabbi egészséges, boldog babavárást kívánok!

2016. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerosomnek volt mehen kivuli terhessege. 2. baba lett volna. Az egyik petevezeteket kivettek. Utana lombikoztak ket evig. Az orvos azt mondta, hogy az emberi test szimmetrikus, tehat nagyon valoszinu hogy megint mehen kivuli terhessege lesz. Mikor abbahagytak a lombikot, szuletett termeszetes uton meg 3!!! gyerekuk. Tehat ne aggodj!
2016. ápr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!