Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Az 5. hétben veteltem el,...

Az 5. hétben veteltem el, kerdesem az lenne, hogy Befejeződött e teljesen a folyamat amennyiben csupán 3 napig volt erős darabos verzesem aztán elmúlt? Félek hogy műtéti úton kell befejezni, vagy ki tudott tisztulni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb úgyis konzultálnod kell egy nődokival, a vetélés nem egyszerű dolog. Szerintem inkább előbb, veszélyes is lehet ha valami visszamarad, szövődmény stb..
2016. jún. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Termeszetesen első dolgom lesz elmenni.. De mivel a mai napon maradt abba nőgyógyászat pedig csak hétfőn délután lesz nem hagy nyugodni ez a dolog.. Es gondoltam hátha volt valaki hasonló cipőben mert akkor vagy megnyugodnek vagy lelkileg rakészülnék hogy meg nincs vége :'(
2016. jún. 5. 01:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs két egyforma lefolyású vetélés, így nem sokra mész azzal, hogy X kitisztult, Y-t meg műteni kellett.
2016. jún. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodni akkor tudsz majd, ha orvos megnézett uh-val. ÁLTALÁBAN ilyen korai vetélésnél nem kell műtéti befejezés, tehát jó eséllyel nem kell majd, de ezt így nem lehet a levegőbe kijelenteni, hogy 100%, hogy nem.
2016. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat jelenlegi helyzetben mar az is jó hogy legalabb esélyem van arra hogy ez a folyamat tényleg befejezodhetett akár három nap alatt mert általában egy hetetet olvastam, biztosat meg hétfőn tudok ugyis,addig is remélem hogy minden ok lesz
2016. jún. 5. 09:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Februárban nekem azt mondták,hogy ki fogok tisztulni teljesen 6 hetesen valami petezsák-szerű kezdeménnyel. Így meg sem műtöttek. Ennek egy jó kis hasüregi+petefészekgyulladás lett a vége... Hétfőn én bemennék a dokihoz egy ultrahangra. De kívánom, hogy Te ne járj így!!!
2016. jún. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen doki! Nekem volt műszeres befejezésem, fizikailag szinte egyáltalán nem viselt meg. 8 hetes volt a terhesség. Inkább ez, mint későbbi problémák, gyulladások.
2016. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mint irtam mindenképp megyek a nőgyógyászatra, most olyan kérdés forog a fejemben még hogy ha valamiért megis szükség lenne beavatkozásra az mindenkeppen igényel e kórházi bent fekvést?
2016. jún. 5. 18:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell bentmaradni. Nekem bent kellett eredetileg egy napot mert már 14.hetes volt a baba és mivel fertőzés miatt halt meg ami miatt lett egy kis komplikáció plussz egy napot bent kellett maradnom, de akik 5-6 hetesek voltak aznap haza mehettek.
2016. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha minden oké a műtétnél, akkor 4 óra múlva haza lehet menni. Én elmehettem haza.
2016. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!