Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Darabos vérzés nélküli vetélés?

Darabos vérzés nélküli vetélés?

Figyelt kérdés
10 napot késett a mensim.Teszteltem és pozi lett,de vasárnap nagy görcsök mellett megjött.A görcsök még mindig megvannak napközben,de viszont tegnap délután óta elenyésző a vérzésem.Ami viszont feltűnt,hogy egyáltalán nem volt darabos mint más mensikor...Ez hogy lehet?Voltmár vetélésem igaz az nagyobb terhesség volt,de ott jó nagy szövetdarabok távoztak...de most csak olyan volt 1,5 napig mint ha a csapot nyitottam volna meg...azóta meg pecsételés van csak.
2016. jan. 26. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy elvetéltél, az sem, hogy terhes voltál (attól, hogy a teszted pozitív lett). de egyébként nekem 9 hetesen is úgy volt, hogy vérzés 3 napig, sima piros, és aztán egyben az egész kijött, és utána megint sima piros vér még 3 napig.


menj el szerintem orvoshoz mindenképpen, főleg, hogy meg kellene most már beszélni a kivizsgálásokat vele, hogy miket javasol, mert két vetélés már valami (ha akarod, én segítek, végigmentünk minden kivizsgáláson a vetélésem után).

2016. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A terhesség ténye az biztos volt mert nem csak 1 pozitív tesztem volt.Kivizsgálásokon már túlestem az első terhességem alkalmával és akkor semmi bajom nem volt.Tavaly volt egy kis problémám,de az mostanra elmúlt.Orvoshoz is kértem időpontot 2 hét múlva.Akkor talán okosabb leszünk.
2016. jan. 26. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod, en azonnal mentem volna a verzeskor, de ez e vagyok. Hatha adott volna progit vagy mondjuk cseppeket, amik gyorsitjak a folyamatot.


A trombozispanelod is rendben volt? Vagy miket neztek?


Egyebkent pozi teszt lehet pl ciszta miatt is, most negativ a teszted v nem teszteltel?

2016. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Trombózis panel nem volt,de azon kívül mindent megnéztek.Egy értékem sem rossz.Nincs IR-sem.

Sajnos ez a baba utró mellett ment el úgyhogy sokat nem értem volna el ha elmegyek az ügyeletre....az orvosom javasolta,hogy 10-én találkozzunk mert addigra ami kell biztos kitisztul ha nem akkor műtét.

2016. jan. 27. 11:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja tuti nem cisztától volt pozi a tesztem,mert még mielőtt teherbe estem volna sokáig volt 1 cisztám és akkor akármikor teszteltem negatív volt a tesztem.Persze a ciszta azóta elmúlt mert rájöttek mi okozta..
2016. jan. 27. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!