Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után mikor estetek...

Vetélés után mikor estetek teherbe?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
11. hónap
2016. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3 honappal a kilokodes utan. Az elso probalkozos honap volt, kivizsgaltattam magam a veteles utan. Nem akartam a vetelest gyakori vendegkent az otthonunkban.
2016. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A doki 2 ciklus kivárását javasolta, utána elsőre sikerült!
2016. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1,5 év
2016. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
spontán vetélés után 2-3 hónapot javasolt a doki. Nálunk ez most telt le. Nagyon reménykedünk :D
2016. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6ik héten spontán vetéltem el, 4hónap telt el mire azt mondtam,hogy próbálkozzunk újra, elsőre sikerült.
2016. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Januar 27 veteltem el 1e hetesen.májusban ujra ket csik 6 hkm
2016. jún. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nagyon széles a skálája annak, hogyi minden okozhat vetélést.. Ezeket ki kell szűrni. Orvosnál megjeleni, hogy megnézze kiürült e a méhből minden vagy nem mert ha maradt ott vmi akkor súlyos betegségeket okozhat és legrosszabb esetben a méh elvesztésével jár ezért szokták biztos ami biztos alapon gyógykaparni mindig a méhet. De esetek 90% ban spontán tisztul. Tehát a doki azért is elkerülhetetlen mert a következő esetleges terheségnek is árthat ha nincs teljes tisztulás. Mert semmi akadálya rögtön teherbe esni csaj nem ajánlott..
2016. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Jótanács: ha a nőgyógyász semmit nem talál.. akkor sport, terhes vitamin, általánosan szedett gyógyszerek terheségi állapotra való átállítása(nyugtatók, izomlazítók, epilepszia elleni szerek, steroid gyulladáscsökkentők mind okozhatnak vetélést és vagy fejlődési rendelleneséget)egészséges táplálkozás, testsúly egészségesre állítása és ha van remény apukát is be lehet vonni mert ő is kell a gyártáshoz :) és semmi gond nem lesz!!!
2016. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nnrencsi válasza:
Nekem is missed ab volt műszeres befejezéssel, 4 hét után voltunk a párommal eggyütt védekeztünk csak kiszakadt az óvszer, ma csináltam tesztet és halvány volt a második csík, félek nagyon hogy baj lessz belőle, jövőhéten kell mennem a dokihoz
2016. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!