Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyit vartatok, hogy beindul...

Mennyit vartatok, hogy beinduljon a spontan veteles?

Figyelt kérdés

Koran leallt a terhesseg, 5 hetes meretu a petezsak es teljesen ures.

Mivel nehany honapja mar volt egy missed ab-om, ami mutettel lett befejezve (12. heten volt nagyobb, 9 hetes embrioval), igy most elvileg jobb lenne ha ez a veteles spontan megindulna, hatha elkerulheto a mutet most.


Ha voltatok hasonlo helyzetben, ti mennyit vartatok?

Egyreszt szeretnek hamar atesni az egeszen es nem huzni meg hetekig a dolgot, masreszt tudom, hogyha sikerulne spontan, akkor az jobb lenne most nekem.


2016. jún. 18. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam mikor állt meg a fejlődésben, mikor megindult spontán a vetélés 9 hetesnek kellett volna lennie, 7 hetes méretű volt, így 2 héttel a megállás után indult be spontán. Ha csökken a hcg előbb utóbb beindul a vetélés.
2016. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 napot engedett a doki. Elment masnap reggelre (verzes jelezte, hogy baj lesz). Most mar ideje lenne egy kivizsgalasnak is nalad a vetelesek miatt (persze csak ha valamiert nem volt az elso utan).
2016. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Tulvagyunk a kivizsgalason, mar az elso utan elkezdtuk.

Semmi gond egyikunkkel sem, mindent megnezettunk, amit lehetett es privatban, hogy porogjon a folyamat. De nincs semmi olyan, ami indokolna akar egy vetelest is.

De egyebkent is teljesen maskepp zajlott a ketto, lehet, hogy tenyleg ket kulon oka volt es ennyire szerencsetlenek vagyunk.


Viszont mivel meg szeretnenk probalkozni, igy jo lenne, ha spontan vetelnek es megusznam a mutetet.

A jovoheten nezzuk meg ujra a hormonokat, par napja meg tul magas volt a progi es a hcg is ahhoz, hogy meginduljon.

2016. jún. 18. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem két hetet vártak,a műtét előtti napon kezdtem vérezni.
2016. jún. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!