Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ki veszítette el egymás után...

Ki veszítette el egymás után 2x a babáját? Próbálkoztatok ezután? Mennyi időt vártatok? Többi lent.

Figyelt kérdés
2013 júniusban az 5.hónapban kiderült,hogy már nem él a picikém.2014.januárjában terhes lettem.Márciusban a 12hetes uh-on kiderült,hogy gond van.Debrecenben mintát vettek a lepényből és kiderült ,hogy az én picike fiamnak Edwards szindrómája van.Április 7-én beindították a szülést.9.-én megszületett az ici-pici fiam.Nagyon hiányoznak nekem,fáj hogy nem lehetnek velem.Van 2 egészséges gyerekem.11éves fiam és 7éves lányom.Szerintetek merjek újra belevágni?Veletek történt ilyen?Utána sikerült?Köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 23. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs még gyerekem. Áprilisban missed ab-m volt a 10. héten. 2 hete pedig a 16 hetes terhességem elvesztése (elment a magzatvíz) miatt műtöttek. Áprilisra vártuk, a 40. születésnapomra. Február-márciusban újra próbálkozunk. Bár lelkileg is rendbe kéne jönnöm.
2014. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló,nagyon nagyon sajnálom!Remélem mihamarabb karjaidban tarthatod picikédet!Igen én is úgy gondolom,hogy addig is szedd össze magad és csak arra próbálj gondolni,hogy minden rendben lesz!Persze ez Tudom nem olyan könnyű,de nem szabad feladni!Lehet hogy fura hogy pont én mondom ezt.Én is nagyon félek .Naagyon.De szeretném végre magamhoz ölelni a kicsikém!Az orvosok mit mondanak neked?
2014. nov. 23. 16:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 7* de 9,10,11 hetesen(okokat nem tudni). El se tudom képzelni mit éltél át! Sajnálom!

Viszont idén megszületett a kisfiam, prpbléma mentes terhesség ,egészséges kisbaba.

Sok sikert nektek!

2014. nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az orvosomat hagyjuk, már nem az orvosom. Még egy-két hét, és megyek kontrollra, máshoz.

Azért írtam csak, hogy mi is próbáljuk, pedig bevallom, rengeteg bennem a félelem és a kétely. De ha van két gyereked, már "bizonyítottad", hogy képes vagy rá, és remény mindig van.

Merj belevágni...de lehet, hogy kevés, ha ezt én mondom...?

Első válaszoló

2014. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak már gyerekeim. az idei mérleg egy 8 hetes vetélés és egy 16 hetes halva szülés. Nekem már magát a terhességet sem bírnák az idegeim, már most is szétidegeskedtem magam. Mellesleg a házasságom is rámenni látszik, teljesen szétcsúsztam. Szal nem próbálom újra, meg nincs is kivel. De azt nem lehet tudni, hogy egyszer nem győzi-e le a vágy a félelmet...
2014. nov. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Nekem tavaly januárban halt meg a 9 hetes pocakbabám, missed. és műtöttek! Idén áprilisban pedig a 20 hetes 5 napos kislányomat kellett megszülnöm, teljesen egészséges volt, de a lepényen voltak ciszták, amik kidurrantak, bevéreztek és ezért indult be a szülés! Első babánkról semmilyen információt nem tudunk, csak azt, hogy a 9. héten megállt a szíve! :( Nekünk még nincs gyermekünk, csak a két Égi Angyalkánk! :( Szeretnénk babát, de sok időnek kell még addig eltelnie, hogy újra kezdhessük a próbálkozást, az egészet, ami ezzel jár! Veszélyeztetett terhes voltam, és ez már így is marad! Hosszú út áll még előttünk...
2014. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én "csak" egy babát veszítettem el, de így is nagyon fáj! :( 2 hónappal ezelőtt történt. 22 hetes volt. :( Meghalt a méhemben, meg kellett szülnöm Őt. 3 hónap szünetet javasolt az orvosom, 2 cikluson már túl vagyok. Szerencsére szépen visszaállt a régi rend, napra pontosan jött meg a menszeszem. Úgy érzem, hogy a testem felkészült egy újabb kisbabára. Még a decemberi menszeszt megvárjuk és mi újra belevágunk. Én úgy érzem, hogy több ilyen szörnyűség nem fog velünk megtörténni!!! Csak erre gondolok!!! Egyébként van már egy 5 éves gyermekünk.
2014. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, és a válasz: szerintem merj belevágni Te is! Sikerülni fog! Csak a pozitívra gondolj! Minden jót kívánok Neked!
2014. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ!Hogy megosztottátok velem mind azt amit ti is átéltetek,hogy biztattok!Kívánom hogy aki szeretne babát annak sikerüljön!Sajnos az élet sokszor igazságtalan!!! De próbáljunk bízni,igaz hogy őket soha nem feledjük!Nagyon sajnálom hogy át kellett élnetek ezt a szörnyű kínt! Még egyszer Köszönöm mindenkinek!
2014. nov. 27. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!