Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit tegyek hogy ne fájjon...

Edinasanyi kérdése:

Mit tegyek hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vetéltem el első baba lett volna de sehogy sem tudom feldolgozni nagyon fáj ez az egész nemtudom elmondani senkinek amit érzek. Ti hogy tettétek túl magatokat rajta?
2016. aug. 21. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én angyalkám 11 hetesen ment el, akkor már majdnem egy éve próbálkoztunk.

Mindenképp beszélj az érzéseidről a férjeddel, baránőddel esetleg aki átélt már ilyesmit.

Nekem segített, hogy elfogadtam hogy semmit se tehetek, és elbúcsúztam tőle.

A 6hetes kontrollon zöld utat kaptunk a próbálkozásra, elsőre megfogant a kisfiúnk.

Lassan már 3 éves, de nagyon sokszor eszembe jut az elvesztett babánk is még.

2016. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én májusban vetéltem el az első babánkat :( a másodikat pedig most augusztus 16-án :( én sem tudom, hogy dolgozzam fel :(
2016. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is a legelső babàmat elvesztettem sajnos. Nagyon fàjt, sokàig sirattam. Nekem segített, hogy elköszöntem tőle utólag, úgy mond elbúcsúztattam. Beszélni kell róla, ne tartsd magadba!!

U.I.: Azóta van két gyönyörű gyermekem! Nem sokàra neked is lesz!!!!

2016. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm a válaszaitokat.

Sajnos nekem nem megy a búcsúzás próbálok beletörődni de nagyon nehéz már nagyon vártam őt és attól is félek hogy a következő terhességem is így végződik majd.

A páromnak nem akarom felhozni ezt a témát mert nagyon fájt neki is és nem akarom elszomorítani.

2016. aug. 21. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én márciusba vetéltem el a 9. héten. Most augusztus vége van és napi szinten pityergek még mindig.Ép tegnap beszélgettem valakivel erről,valahogy feljött szóba,kiakadtam,azt tanácsolják nekem is engedjem el... és bizakodjak. Nekem már van gyerekem,lehet ettől is nehéz,elég ha csak rájuk nézek,vagy a naptárra,hogy most ép hány hetes is lenne,vagy biztosan olyan gyönyörű lett volna mint a meglévők.. bele vagyok zakkanva.Komolyan. :( A férjem nem igazán hajlandó erről beszélni,megviselték nagyon a történtek,de nekem ettől nem lesz könnyebb,ha pont vele nem tudom magamból ezt kibeszélni.
2016. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!