Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 8 hetes terhes vagyok nagyon...

8 hetes terhes vagyok nagyon gorcsol a hasam ez veteles?

Figyelt kérdés
Holnap megyek orvoshoz reggel mert 2-3 napja gorcsolget a hasam. Ma delutan eros mensi gorcsokre ebredtem a derekam is faj. Picit enyhult de most megint nagyon gorcsolok es a derekam is leszakad. Jobb oldalt is szuro fajdalmat ertek. Tavaly volt egy vetelesem 5 hetesen es most megint ez lesz szerintem vagy elofordul ilyen fajdalom 8 hetesen?

2016. aug. 28. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

2-3 napja görcsölsz és csak holnap mész orvoshoz?

Az első ilyen görcsnél mentem volna, de azonnal!

Pláne ha lett volna már egy vetélésem.

Lehet, hogy semmi gond, de lehet, hogy nagy baj van, amin esetleg 2 nappal ezelőtt még tudtak volna segíteni!

2016. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ügyletre nem tudsz bemenni? Én a helyedben nem tudnék reggelig várni.
2016. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem normalis jelenseg ugye? Ameddig nincs verzes addig semmit nem csinalnak kulfoldon elek az is csoda, hogy holnap megneznek:(
2016. aug. 28. 18:04
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Komolyan mondom számomra olyan hihetetlen, hogy Magyarországot szidja mindenki, meg a magyar egészségügyet és egy csomóan írják itt az oldalon, hogy külföldön rád sem néznek, ha csak nem a véred folyik...

Ha külföld, ha nem külföld, akkor is azonnal orvoshoz mentem volna és közöltem volna, hogy terhes vagyok és nagyon görcsölök és volt már egy vetélésem. Ha ezek után se fogadnának, akkor hazajönnék Magyarországra, hogy legalább legyen gyerekem, de komolyan. És ez nem neked szól kérdező, csak egyszerűen nem tudom megérteni az ilyen orvosi hozzáállást.

2016. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem nekem szol de teljesen igazad van! Nem minden orszagban van ez de itt ez egy vicc. Tavaly is azert veteltem el mert barnaztam es kertem adjanak gyogyszert de mondtak nem adnak mert az nem segit csak placebo:( persze 4 napos barnazas verzesbe ment at es el is ment a baba😔

Szerintem most sem lesz maskepp mert most pisiltem es barnas valami volt a wc papiron amire megint nem fognak gyogyszert adni. Bar van itthon utrogestanom a multkori eset utan beszereztem de nem tudom bevegyek e?

2016. aug. 28. 18:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél be nyugodtan, nem ártasz vele.
2016. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, mesélj majd, mit mondtak az orvosok! Drukkolok.
2016. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hat sajnos nincs szivhang es az embrio merete is csokken ugyhogy ez veteles lesz. Jovohet hetfon megyek vissza addig remelem tul leszek rajta. Koszonom a valaszokat
2016. aug. 29. 14:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!

Hihetetlen,ami ott történik! Te is Angliában élsz?

Magán rendelés sem elérhető?

Mi is külföldön élünk, én hazajárok terhesgondozásra, amig tudok es felengednek a gépre. A repjegy oda-vissza 10-15 eFt, a magyar tb-t fizetem. A magyar az egyik legszélesebb körű orvosi ellátás, érdemes igénybe venni.

2016. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező.:(
2016. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!