Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete egyutt voltam a baratom...

1 hete egyutt voltam a baratommal, es nem vedekeztunk . Azt mondta h idobe kivette, de nagyon felek hogy ne adj isten terhes lennek:/ 2 napja nagyon gorcsol a hasam nem tudom hogy ez jelent-e valamit?! .1 het utan lehet valamit erezni? 15/L

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon buta vagy, már ne is haragudj. Nem kell beléd élveznie, anélkül is teherbe eshetsz, van rá esély. A megszakítás nem védekezés, ráadásul elég sokat elárul a szexuális tájékozottságodról, hogy a barátodnak kell mondania, hogy kivette-e időben, mert neked nem tűnik fel, hogy beléd élvezett-e vagy sem. Gratulálok! 1 hét után egyébként még nincsenek tünetek, valószínűleg csak stresszelsz és bebeszéled magadnak. 14 nappal az aktus után lehet tesztelni, én azt ajánlom, szerezz be egy terhességi tesztet. Legközelebb meg legyen eszed, és csak akkor hagyd, hogy bedugja, amikor már rajta van az óvszer.
2015. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Az meg külön nevetséges, hogy szerinted 15 éves felelőtlen gyerek létedre a "felnőtt párkapcsolatok" kategóriába való a hisztid.
2015. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
76%

Nézz utána ezeknek:

googleban szépen mindegyiknek utánaolvasol és akkor választ is kaptál a kérdésedre.


1. Előváladék

2. Védekezés

3. mensturációs görcsök

4. Magzat fejlődése


+1. Korod (ami alapján el tudod dönteni, hova való a kérdésed)

2015. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

A menstruációhoz hasonló finomabb, vagy erőteljesebb méhösszehúzódás lehet a beágyazódás egyik tipikus tünete a fogamzás után kb. egy héttel.


"Először is a megtermékenyült petesejt 5-7 napig vándorol, majd ha eljut, a méhfalig elkezd beágyazódni. A beágyazódás szó szerint azt jelenti, hogy a szedercsíra beássa magát a méhfalba ez a folyamat még legalább 5 napig tart így az egész kb. 6-12 napot vesz igénybe.


Az első pár napból, amikor is a petesejt még csak vándorol, semmit sem érzünk, de maga a beágyazódás már járhat enyhe menstruációhoz hasonló görccsel, pecsételő vérzéssel, és furcsa has szurkálással."



Az elmúlt kb. egy évben négy olyan tini lánnyal leveleztem itt, aki terhes, mert úgy gondolta, hogy a megszakított közösülés védekezési módszer. A legfiatalabb közülök 14 éves volt, a barátja egy 21 éves férfi.


Az a lány, aki ezt a kérdést három és fél hónappal ezelőtt kiírta, 16 éves, és mint időközben kiderült, jogos volt az aggodalma, és 17 évesen édesanya lesz. Emlékszem, hogy annak idején sokáig gondolkoztam azon, hogy megírjam-e neki mindazt, amit végül megírtam a 8. hozzászólásban.


Én őszintén azt kívánom neked, hogy te ne ilyen áron tanuld meg, hogy mennyire fontos a megbízható fogamzásgátlás.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__66146..

2015. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Hát remélem, megússzátok!

Egy életre tanuljátok meg, hogy nincs ilyen, hogy időben kivette!!!! A megszakítás nem védekezés, hanem hazárdjáték!

Hogy lehetsz ilyen felelőtlen? Bocsánat: lehettek, mert a fiúd is az!

Ha felnőtteknek érzitek magatokat a szexhez, akkor védekezzetek felnőtt módon!

2015. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha azt mondta! 😊

Korainak tartom 15 evesen de te tudod! Ha mar elkezdesz szexualis eletet elni akkor neked kell magadra vigyazni mert a fiuk jonnek mennek az eletebe meg ilyen fiatalon es te maradsz ott a problemadal egyedul!😔

2015. jún. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Évek óta megszakítással vagyunk együtt a párommal. Szándékosan nem használtam a védekezés szót. 15 évesen még szexelni se jutott volna eszembe, főleg védekezés nélkül. Mert ennyi idősen a megszakítás valóban egy nagy 0!!! Az más kérdés, hogy bizonyos kor után, komoly kapcsolatban az ember már alkalmazza. De nem is fogja otthagyni a párja, ha véletlen előbb jön a baba, mint tervezték volna. De gondolom ti nem ott tartotok, hogy pár éven belül amúgy is időszerű lenne!
2015. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kísértitek a sorsot...


nem lehet 1 hét után érezni semmit.

Csinálj tesztet, ha nem jön meg és reménykedj és legközelebb védekezzetek megfelelően.

2015. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!