Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Pont ma 1 hete volt missed...

Tomariann37 kérdése:

Pont ma 1 hete volt missed abom. Ti mikor álltatok munkába a missed ab után? Pszichésen labilis vagykk még:- (. Az orvosom erre a hétre kiírt táppénzre. Mivel tegnapig szabin votam.

Figyelt kérdés
Az normális, hogy 1 hete volt ez a tragédia, és már szeretnék a párommal összebújni?
2016. szept. 6. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Az összebújni = szexelni vele?

Nem tudom, normális-e, én ha meghalna a gyerekem, nem hiszem, h szexelni akarnék...

Amúgy meg 6 hétig nem szabad, nem mondta az orvos?

2016. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

2 hét tp. - t szoktak adni. Legalább is nálunk.

Az együttlét a 2 hetes kontroll után volt engedélyezve.

2016. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem sexre gondoltam. Csak 1kis simogatásra, ölelésre. Az orvosom csak a 6 hetes kontrollt mondta.
2016. szept. 6. 14:06
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Az igényed az összebújásra, a szeretetre teljesen normális. Sőt nagyon is jó, hogy ha a kapcsolat nem sínyli meg a veszteséget.


Nekem 3 hét szextilalmat mondott a doki, de lehet hogy ez nem mindenkinél egyforma.


Dolgozni már egy hét múlva akartam. Nekem így jobb volt, mint a lakásban bezárva. Gyorsabban telt az idő.

2016. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem.tudom.miért, de én is így voltam.mint Te. Szülés után is, meg missed ab után is.Kivártuk a 6 hetet. Pettingtől biztos nem lesz baj. Szerintem a hormonok miatt is lehet ez. Sajnálom ami veled történt
2016. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Minek pontoztatok le? Az összebújás gyk-n (főleg ab esetén) a szexet jelenti a kérdezőnél!!!!!!

Persze, h normális az igényed az összebújásra. Kell a szeretet, meg hogy megöleljen valaki.

Ha úgy érzed, nem tudsz még dolgozni 1 hét után, akkor irasd ki még magad. Elhiszem, h nem megy könnyen a feldologzás és több idő kell.

2016. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy csütörtöki napon volt a műtéti befejezés, péntek reggel engedtek haza. Hétvégén elmentünk egy rendezvényre, ahol sátraztunk. Hétfőtől dolgoztam, igaz az első 3 nap otthonról, utána mentem csak be az irodába. Nekem jobb volt így, elterelte a figyelmem, gyorsabban túllendültem a dolgon, mintha otthon emésztettem volna magam. Igaz én mindenben a "megrázom magam és megyek tovább" típus vagyok.

Azt meg megértem, hogy vágysz az összebújásra. Nekünk anno a 2 hetes kontrollt mondták, hogy addig ne legyünk együtt, illetve utána javasolták, hogy 1-2 normális menstruációig csak védekezéssel legyünk együtt. Kis simitől és ölrléstől semmi gond nem lesz.

2016. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem most kedden volt a műtét, és szerdán már dolgoztam. Igaz, hogy tudok itthonról, és itthon voltam, így talán könnyebb is. Az is hozzátartozik a dologhoz, hogy nekük már van egy 3,5 éves kisfiunk, aki előtt nem tehetem meg, hogy folyamatosan szomorkodni lásson, még ha nehéz is feldolgozni az eseményt.

Az orvos nekünk azt mondta, hogy 3 hét után lehet házas életet élni, és 3 hónap után próbálkozni újra a gyermekvállalással. Kontrollra az első menstruáció után, kb 5-6 hét múlva kell menni.

Szerintem teljesen normális, hogy már össze akarsz bújni a pároddal, csak a nemi értintkezéssel azért várjátok meg a javasolt határidőket; biztos nem véletlenül mondják ezt.

Kitartást kívánok, és azt, hogy gyorsan teljen el az a pár hónap, amíg Ti is újra próbálkozhattok!

2016. szept. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!