Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mai férfiak miért instabilak...

A mai férfiak miért instabilak érzelmileg, lelkileg és pszichésen? Mind vagy kiírt családot, vagy ver vagy öntörvényű saját hasznát keresi a családja és/vagy a gyereke helyett vagy lelkileg eltipor!

Figyelt kérdés
Miért erősebbek a nők érzelmileg fizikálisan is többet bírnak egészségesebbek pszichésen is? Hol vannak a megbízható és együttműködő férfiak?
2013. ápr. 27. 17:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%

Miért ribanc az összes mai csaj?

Kb. hasonló kaliberű kérdést tettél fel.

2013. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
81%

Nem a férfiak. Az emberek!

Mondom ezt nőként.

2013. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
80%

Sarkosítva a válaszom: eltunyultak, és az emancipációra fogják, hogy elnyomják őket a nők, közbe meg csak egy rinyagépek lettek


Bocsánat, kivételek vannak elég sokan. :)

22/L

2013. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Nem minden nő rossz életű sőt környezetembe kimondottan megbízható nők vannak,és általánosítva is a pasikkal van a legtöbb gond míg a nő együttműködő,gondoskodó,kommunikatív,a család és a férj érdekeit előbb helyezőlemondó,áldozat kész feltétel nélküli szeretetet adó...és még a vérszerinti családjára is ...figyel ,terelget problémát megold..a pénzből kijövés vásárlásról már nem is beszélve
2013. ápr. 27. 17:29
 5/37 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy a kettes mondja.


A pszichés egészségről meg annyit, hogy manapság már mindenkinek van kisebb-nagyobb tik-je. Csak míg a férfiaknál ez agresszióban, addig a nőknél inkább önmarcangolásban, lelki terrorban, beteges ragaszkodásban, vagy épp k.rvulásban nyilvánul meg.


A megbízható és együttműködő férfiakat pedig ott keresd, ahová a megbízható és együttműködő nők bújtak.


(szintén nőstény)

2013. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én férfi vagyok, nem kívánom senkinek amin már életemben keresztülmentem, használtak ki nők már éppen eleget, mégsem irtok ki senkit, nem bántok senkit és nem használok ki senkit. Élem a saját életem és, köszönöm, érzelmileg is teljesen rendben vagyok, remekül elvagyok magam is, de normális kapcsolatom is van, úgyhogy kérlek ennyire azért ne általánosíts.
2013. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
59%

Nem erősebbek a nők, csak jobban leplezik vagy úgy alkalmazzák a lelki terrort, mártírkodást, hogy észre sem veszed.

A mai férfiakon sokkal több a nyomás, mert ma nehezebb eltartani egy családot,mint 40 éve mindenféle szempontból.De közben szeretnék ha jól működne a házasságuk, ezért anyának is eget akarnak tenni azzal,hogy kiadják kicsit magukat. Ha sokszor kiadod magad, meggyengülsz.

Megbízható és együttműködő férfiakat erős és céltudatos anyukák és apukák tudnak nevelni, de egyrészt nincs minta, másrészt anyukák agyonszeretik, a végsőkig kiszolgálják a kicsi fiukat, így tök természetes, hogy nem érzik annak az igényét, hogy önmagukat ellássák, majd később valaki iránt felelősséget vállaljanak. Vagy túlzásba viszik a szigort, így elnyomják az egyént, aminek meg egyszer ronda vége lesz...

2013. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
a környezetemben senki nem rinya gép nem ragaszkodik betegesen ,a kurvulás meg abszolúlt nem jellemző,de ha bármi gond van akkor magára maradnak azon nyomban társ ,férj ,apa sehol
2013. ápr. 27. 17:33
 9/37 A kérdező kommentje:
kedves 6 os akkor te ritka férfi lehetsz! Jó lenne ha többen lennétek:)
2013. ápr. 27. 17:34
 10/37 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem, hogy érzelmileg instabilabbak lennének, mint korábban voltak, vagy ha igen, annak a gazdasági bizonytalanság lehet az oka, de az érvényes minden emberre, nem csak a férfiakra.
2013. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!