Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 7-én volt missed ab-om.10...

7-én volt missed ab-om.10 napja, de még mindig van vérzésem. Ez normális?

Figyelt kérdés
Sötét, alvadt folyás. Néha több, sűrűbb, néha meg alig kicsit törlésnél. Aztán megint jön "egy adag". Ez még ilyenkor normális? Akinek ilyen sokáig ürült ki, annak mikor jött meg rendesen a mensese?
2016. szept. 16. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen legalabbis sztem. En 13napig vereztem.:(
2016. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Műtét után mikor jött meg?
2016. szept. 16. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:
7hèt után
2016. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Eleve 6 hét a tisztulási idő. De ha aggódsz menj vissza az orvoshoz.
2016. szept. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak azért zavar, mert szeretném ha minél előbb megjönne, hogy újra próbálkozhassunk.
2016. szept. 17. 07:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudom, elhiszem, megértem, de türelem! Idő kell míg a dolgok rendeződnek. A szervezetednek idő kell hogy regenerálódjon, evvel is nő az esély hogy legközelebb minden rendben lesz.
2016. szept. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szombaton már alig jött valami. Aztán vasárnap megint megindult egy "adag" alvadt, sötét, sűrű cucc...

Már a 13. napon vagyok, és nem merek betét nélkül lenni.

Úgy várom már, hogy kitisztuljak, és megjöjjön rendesen.

Ez egyáltalán még a tisztulástól lenne, vagy gyulladás lett, esetleg egy vérömleny termelődik újra? Vagy ez így teljesen normális?

2016. szept. 19. 05:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 hétig volt vérzésem. A rendes menzeszem meg úgy emlékszem 5-6 héttel a műtét után jött meg.
2016. szept. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerdán lesz 3 hete, hogy műtöttek, de még mindig vérezgetek.
2016. szept. 26. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!