Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Érdeklödni szeretnék hgoy...

Krisztina1215 kérdése:

Érdeklödni szeretnék hgoy multhet kedden volt vetélésem És mütéti beavatkozasom is volt . Es még mindig fáj a hasam és vérzésem is rengeteg van . Ez normális? Tegnap repultem vissza angliaba . Félek hgoy vaalmi baj lesz?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, először is hívd fel az orvosod, MF-od, hogy tudasd velük, hogy elvetéltél és műtéted is volt. Sajnos itt nincs 6 hetes kontroll. Nekem két vetélésem volt, mikor magamtól vetéltem el, akkor volt két hétre rá uh, de mikor műtétem volt, az után nem volt uh. Mondták, hogy 2 hét vérzés teljesen normális. Sajnos itt nemigen foglalkoznak az emberrel.

Sajnálom, hogy elvetéltél.

Várj legalább egy mensit, aztán esetleg el lehet kezdeni apróbálkozást.

2014. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod . Remélem nem lesz semmi gond csak félek nagyon ,nehogy baj legyen .nem tudom ilyenkor mi a helyes .
2014. máj. 5. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!