Ez most meg mi?

Figyelt kérdés
Aug.végén volt műtétem (9 hetes volt a terhességem, sajnos nem volt szívhang).A héten már meg kellett volna jönni a menzeszemnek. Vér az semmi, viszont 4 napja barnázok. Ez lenne az e havi vérzés? Másank is volt ilyen? Kontrollon voltam dokinál, ott minden rendben találatak.
2016. szept. 29. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Abortusz után nekem is hat hét után jött meg. Pontosabban junius 28-án volt a műtét és augusztus 25-én jött meg rendesen.
2016. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

4-8 het kozott barmikor megjohet a mensi veteles/abortusz utan, sot, meg akar tobb is lehet a varkozsi ido.

Nekem ket vetelesem volt, az egyiknel kellett a mutet, a masik termeszetes uton lezajlott, az egyik a 12. heten volt, a masik 8 hetesen, de mindketto utan kb ugyanaz tortent.

Kb 4 hettel a mutet/veteles utan jott meg az elso mensim. A rendes verzes beindulasa elott 2-4 napig mar barnaztam. Igaz, en mindketto utan ket hettel kontroll utan elkezdtem sportolni/futni es elofordult, hogy futas utan is volt barnazas picit. Az orvosom mar elore szolt, hogy ilyen siman elofordulhat az elso mensiig akkor is, ha normal ciklusban nem jellemzo.

Szerintem ez a mensid lesz, de be fog az indulni rendesen.

2016. szept. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Ma még erősebb, mintha alapból a vérzésem kb 3. napján tartanék. Érdekes ez a dolog...
2016. szept. 30. 11:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Ömlik belőlem, konkrétan mint szülés után. Remélem ez hamar el fog múlni, mert nagyon ilyesztő.
2016. okt. 1. 08:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!