Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit csinálnak a missed ab....

Mit csinálnak a missed ab. utáni kontrollon?

Figyelt kérdés
sajnos kb. 2 hete volt missed ab. műtétem és kontrollra kell mennem. milyen vizsgálat van ilyenkor? igazából semmilyen panaszom nincs: se vérzés, se barnázás, se hasfájás. érdemesebb lenne a szövettan eredményével visszamennem? köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 29. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Megnézik pl a méhed megfelelő méretűre húzódott e vissza és minden rendben van e.nekem pl apró cisztákat találtak a 6 hetes kontrollon,ahogy a drnő mondta cisztikus jellegű volt az egyik petefészkem,semmi tünete nem volt
2017. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Semmi különöset csak megvizsgálnak. Megnézik a méhszájat, rendben van-e, illetve bekukkantanak UH-val is, hogy kiürült-e minden a méhedből, nem maradt-e mégis embrionális szövet, vagy vér odabent, vagy nincs-e valami rendellenes dolog. Mindenképpen menj el, mert azért fontos.


A szövettant elvileg elküldik a kezelőorvosnak, vagy látják a rendszerben az eredményt. Legalább is nálam így volt.

2017. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam eleve csak a szövettani eredmény megléte után volt kontroll. Előtte csak akkor kellett volna mennem, ha lett volna panaszom.

Az maga egy szokásos nőgyógyászati vizsgálat, ezt kiegeszitette egy uh.

a szövettani eredményből sem fogsz semmit megtudni, csak hogy valóban terhes voltál. Nekem azt mondta a dokim, az valójában arra szolgál, hogy bizonyítsa, volt terhesség, de nem egy élő embriót távolítottak el.

2017. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!