Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Veteleskor egy feher holyag...

Veteleskor egy feher holyag tavozik? Oszenyomtam es viz jott ki belole? Az volt?

Figyelt kérdés

2017. febr. 12. 15:10
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
fontos , koszonom szepen !!!!
2017. febr. 12. 16:12
 2/31 anonim ***** válasza:

Van ra esely.

Nekem a 8-9 hetesnel ugy nezett ki inkabb, mint egy labda zselebol. De en nem nyomtam ossze, be kellett vinnem a korhazba.

A masiknal nem lattam.

A keresobe ird be hogy 'miscarriage sac' es talalsz kepeket osszehasonlitani a tieddel, de nem lesz szep, arra keszulj fel.

2017. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
A petezsak volt :(
2017. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

sokat segitettel , ilyen volt az enyem [link]

akkor a petezsak ment ki amit lattak a mehbe ?? koszonom !!

2017. febr. 12. 17:32
 5/31 A kérdező kommentje:
csak feher volt , nem volt veres
2017. febr. 12. 17:36
 6/31 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz szerintem!
2017. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
ott voltam , a petezsak latzott az ultrahangon !! de ezelott mas vizsgalt es nem lattak es adtak nekem magzat elhajtot , es most kelett menjek visza nezzek meg kitisztultam e , es megvolt jelenve a petezsak !! ezek szerint ez ment el most ?? akkor nincs remenyem ?
2017. febr. 12. 17:45
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. Mire édted, hogy nincs reményed? Hogy megmaradt a terhesség? Mert arra sajnos nincs. Ez a petezsák volt. Ezzel megszűnt a terhesség, mivel az embrió a petezsákon belül fejlődik. Ha a petezsák távozik, akkor nincs a méhedben embrió, hiszen a petezsákkal együtt az embrió is távozik.

Miért kaptál magzatelhajtót? Hány hetes voltál?

2017. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
De a vetélés nem csak abból áll, hogy a petezsák távozik! Le kell válni a nyálkahártyának is, ami erős vérzéssel és görcsökkel jár.
2017. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
azert mert a mehbe nem lattak semmit , azt mondta az orvos hogy veteles lesz ,es tessek bevettem es ma petezsakot lattak , de akkor erre kijott ... az orvost hibaztatom ,emiatt ,mert miert nem gondoltak meg hogy lehet keson fogant? ok rogton hogy igyam meg a fiolat amit adtak , ,inakbb meg sem ittam volna :((( 4 es fel hetes voltam mikor bevettem a fiolat
2017. febr. 12. 17:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!