Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 5-6 hetesen vetéléskor van...

5-6 hetesen vetéléskor van görcsölés? Vagy csak simán vérzés?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 09:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem mindig van görcsölés. Kórházban láttam épp vetélő lányt, csak vérzett, de azt folyamatosan. Kérdezték egyéb tünetekről, más tünete nem volt (amúgy elég indiszkrét módon folyt a dolog, hogy bárki nyilvánosan hallhatta, de ez már más kérdés...)
2015. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Egyébként vérzés esetén sem feltétlenül vetél el a várandós!

Menj orvoshoz, még lehet megmenthető a baba!

2015. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ja még valami: döbbenetes, de ismerek olyat, aki várandósan három hónapig még menstruált, így ha mensi időben van a vérzésed, még az sem kizárt!
2015. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tegnap már nem volt biztos benne az orvos, hogy él a terhességem. Amúgy barna pecsételéssel mentem. Mára visszahívott, nemsokára megyek csak érdekelne mások tapasztalata. Ma reggelre a barna piros lett sajnos. De nem görcsölök ezért még reménykedem... :(
2015. aug. 5. 09:53
 5/19 A kérdező kommentje:
Amúgy a mensim megvolt bár nagyon gyengén július 23-án. De előző ciklusról vagyok ( vagy voltam) terhes.
2015. aug. 5. 09:54
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem is volt vérzés egyáltalán, kimaradt az a ciklus, következő hónapban jött csak meg. Én is ismerek olyat, aki menstrált majdnem félidőig, úgyhogy még bérmi lehet. Szorítok!
2015. aug. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hat hetes embriónál már hallatszódni szokott a szívhang. Hallott a doki szívhangot?
2015. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Barna pecsételés sokszor progeszteronhiányra utal. Ha ez beigazolódik, arra hormont fog felírni, ami segít megtartana terhességet.
2015. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Jún 25.-ei mensit vette figyelembe a kor meghatározásánál. Vagyis még nem töltöttem be a 6 hetet. Annyit mondott tegnap hogy ettől az ultrahangtól nem lettünk okosabbak, ezért jöjjek vissza holnap ( vagyis ma)

Nagyon félek, egy éve várjuk a kistesót, úgy örültünk az erős pozitív tesztnek! :(

2015. aug. 5. 10:04
 10/19 anonim ***** válasza:
Azért ne add fel. De ne is keseredj el nagyon (tudom, könnyű ezt mondani), ha mégis elmegy a baba, mert korai vetélésnél sűrűn előfordul, hogy az élettel összeegyeztethetetlen betegsége lenne a babának és ezért nem marad meg...szurkolunk!
2015. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!