Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet hogy vetélés volt?

Lehet hogy vetélés volt?

Figyelt kérdés
Mindig napra pontosan szokott megjönni. Február 28-án kellett volna megjönnie de nem jött meg. 2.-án este fekete alvadt vér jött melőlem kb 2-3 órán át és egész nap eléggé fájt a hasam de nem olyan görcsösen hanem olyan furcsán amilyet még nem éreztem.. éé utána egész éjszaka semmi. Másnap délelött megjött rendesen. Szerinteted ez vetélés volt? vagy ha nem akkor mi miatt lehetett?
2017. márc. 7. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt pozitív terhességi teszted? Vagy mi alapján gondolod, hogy terhes voltál?

Az ember nem gép, simán belefér, hogy néha késik a mensi, hogy a vérzés nem olyan, mint szokott lenni.

Persze nem zárható ki, hogy elkezdődött valami, és így fejeződött be.

Teendő igazából nincs egy ilyen korai vetélés esetén, meg akkor sem, ha tényleg az volt.

2017. márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem volt pozitiv tesztem. Tudom hogy nem vagyunk gépek de nekem tényleg eddig mindig napra pontosan jött meg.. Benne vagyunk a babaprojektbe és volt pár tünetem is amit persze lehet csak bebeszéltem magamnak. CSak nem tudom hogy miért volt ez az egész és nagyon zavar..
2017. márc. 7. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármi miatt késhet, szerintem nem vetélés volt.
2017. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is napra pontosan jön meg mindig viszont volt olyan amikor kereken egy hónapot késett. Voltam többször orvosnál,nem látott semmi problémát,azt mondta ilyen bármikor előfordulhat. Szerintem nem vetélés volt, egyszer a 6ik héten elvetéltem, tehát kimaradt vérzés utáni héten ,volt pozitív tesztem, belőlem napokig ömlött a vér.
2017. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!