Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hetfon teszteltem pozitivat,...

Momoka 2002 kérdése:

Hetfon teszteltem pozitivat, sajnos ma elkezdtem verezni, kicsit gorcsolok is. Ext a terhesseget mar nem lehet megmenteni? Mitol lehetett? Legkozelebbi pozitivnal mit csinaljak mashogu?

Figyelt kérdés
Az elozo ciklusban mertek progeszteront az jo volt, menzi elott neztunk nyalkahartyat ultrahangon az is okes volt. Lehet ha a teszt utan mindjart nezunk progit es ha keves kapok pluszba meg megmentheto? Ja es a reggeli hom mrg mindig nem esett le. Segitsetek hogyan tovabb,hogy legkozelebb ha mar osszejon ne veszitduk el. 1,5 eve varunk ra.

2017. márc. 3. 06:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, h csak beágyazödási vérzés. Nekem volt kicsi vérzés azon a napon amikorra megjött volna. Most 3 éves a lányom.
2017. márc. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos ez vagy-vagy dolog... volt így vetélésem és van egy ilyen esetből gyerekem (4szer voltam terhes,3 gyerekem van,mind a háromnál volt vérzés és az elsőnél görcsök is) A vetélés után a pozi tesztnél mindig egyből mentem dokihoz gyógyszerért
2017. márc. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod, hogyan alakul és miért van (sok minden okozhatja), de amit tehetsz az az, hogy minél hamarabb orvoshoz mész.

(Szerintem nem "beágyazódási vérzés", hiszen ha már annyi hormont termel, hogy pozitív lett a teszt pisiből is, tudtommal már lezajlott a beágyazódás.)

2017. márc. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Orvos, azonnal! Gyogyszerrel talan mentheto.

Ha nem, sajnos ez ilyen :( Nekem is volt korai vetelesem, magatol elindult a verzes.

2017. márc. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Rohanj dokihoz.Mindket terhessegem igy kezdodott,6 es 4 eves eleven kiscsajok.Utrogestannal megtartottak.Ne ird le!
2017. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Biztos nem beagyazodas 11.-en volt peteeresem. Ha most elmegyek dokihoz, o latja ultrahangon, hogy a baba rendben van-e vagy sem. Ha az utobbi,kell meg utanna kontroll hogy tavozott-e minden?
2017. márc. 3. 09:14
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen kell, de ne itt vard a valaszokat, mar ugyeleten kellene ulnod........en anno ejjel mentem be mert akkor lattam pisileskor a verfoltot.
2017. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Indulj!
2017. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, rohantam az ügyeletre, addig vertem az asztalt még valaki meg nem nézett. Petezsák volt vélhető, kaptam utrot és most már lassan 3 éves a picurom.
2017. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én is véreztem, pecsételtem, rohantam az ügyeletre, mindent rendben találtak, aztán két nap múlva megint pecsételés, akkor be a dokimhoz, hematómát talált, aztán egy hét múlva mentem a hematómát ellenőriztetni, minden oké volt, élt a baba, utána pár napra megint maszatolás, másnap doki, aki már csak az elhalt babát látta.
2017. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!