Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után tejelválasztás....

Vetélés után tejelválasztás. Meddig normális? Mikor kell már rá gyógyszert szedni?

Figyelt kérdés
5 napja volt középidős vetélésem. A tej belövellt. Nem folyik, de nyomásra jön. Mára már becsomósodott a mellem, egészen a hónaljamig. Az orvos csak gyakori hideg borogatást javasolt. És ha 'nem bírok vele', akkor jelentkezzek és ír fel gyógyszert. Hol a határ ilyenkor, amikor jelentkeznem kell gyógyszerért?
2017. márc. 18. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon sajnálom. Nálunk a protokoll részeként már a vetélés napján adnak bromot, így a becsomósodásig nem jutunk el általában.

Én jelentkeznénk gyógyszetért vagy felhívnék egy szois tanácsadót. Szerintem homeopátis is szer lehet rá.

2017. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 24 hetesen volt, automatikusan kaptam Bromocriptint, így be sem indult a tejelválasztás, semmi mellpanaszom nem lett ezáltal. Szerintem mihamarabb írása te is! Nagyon sajnálom, kitartás! 😔
2017. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Sajnálom! Nekem 15 hetesen volt, automatikusan kaptam a gyógyszert, szerintem Te se várj vele.
2017. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Ha becsomósodott akkor kezd el maszírozni, fájni fog de maszírozd ki mert tejlázat kaphatsz. És ahogy írták kérd a gyógyszert, ha nem akarja felírni akkor menj az ügyeletre vagy keress egy másik nőgyógyászt.
2017. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Addig is szerintetek mi lenne a jobb; ha fejnék időnként belőle? Csak annyit, hogy ne feszüljön olyan nagyon, meg ne legyenek még nagyobbak a csomók. Ma már hőemelkedésem is van...
2017. márc. 19. 12:30
 6/10 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Az nagyon nem jó, h emelkedik a hőd. Holnap mindenképpen kezdd el a gyógyszert, és igen, vmennyit fejj szerintem. Hogy vagy dél óta? Szerintem nagy felelőtlenség volt, h nem adtak Neked tejapasztót.
2017. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál! Azóta kb. ugyanúgy vagyok: gyenge, és nagyon fájnak a csomók. Próbáltam fejni, valamennyi jött is, de a csomók nem lettek kisebbek vagy kevésbé fájdalmasak. Holnap felhívom az orvost.
2017. márc. 19. 19:43
 8/10 piroska és a farkas ***** válasza:
Esetleg próbáld borogatni, hátha enyhül. Nem akarok beletolakodni a fájdalmadba, de ha azt érzed, h lelkileg segítene, nyugodtan írj, sokat tud segíteni, ha sorstárssal " beszélgethet" az ember. Ha nem, akkir mielőbbi testi- lelki gyógyulást kívánok.
2017. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne várj holnapig. Ügyelet! Én szülés után 40 fokos lázzal jöttem haza. Azonnal antibiotikumot kaptam. Neked is kell valami, mert nagyon begyullad a melled és belázasodsz még jobban. Addig is fejj ki belőle valamennyit. De orvos azonnal. Nálunk a férjem felhívta a nőgyógyász, be se kellett mennem, a férjem ment el a receptért. Sajnálom, ami veled történt, mielőbbi gyógyulást.
2017. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Már megtörtént; minden úgy, ahogy leírtad: végül láz lett belőle, addig halogattam a dolgot, mert nem akartam visszamenni...

Aztán már muszáj volt; így most szedem a gyógyszereket, és már jobban vagyok.

Köszönöm mindenkinek, aki segített!

2017. márc. 24. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!