Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Meddig normális a vérzés...

Meddig normális a vérzés vetélés után?

Figyelt kérdés
Február 2. elkezdtem vérezni és 4.-én távozott a méhnyálkahártya,plusz 6.-án is távozott belőlem 2 nagyon pici nyálkahártya. 2.-tól 8.-ig véreztem. 9.-től 14.-ig nem véreztem. És most 15.-től megint vérzek. Természetesen voltam már 2x is kórházban amin megállapították, hogy terhes voltam de úgynézki hogy elvetéltem.Ultrahangon se láttak semmit. Jövőhétre megint van időpontom ultrahangra (külföldön élünk). Lehetséges hogy ez a mostani vérzés már a menzesz lenne? Kb 6 hetes terhes lehettem amikor elvetéltem. Aki átesett vetélésen meddig vérzett utána? Köszönöm a válaszokat.
2017. febr. 19. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

En januar 31-en veteltem el, elotte mar 3-4 napja berezgettem, de a rendes verzes 31-en indult be. Az azt koveto 3 napban meg erosebben vereztem, gorcsoltem es nagyobb darabb nyalkahartya is jott ki, de azutan atment egy kozepes erossegu mensibe, naprol napra csokkent. Tobb, mint ket hetig elhuzodott.

A vegen mar csak pecseteles volt, az is ugy, hogy fel napig semmi, de ha tobbet mozogtam, akkor ismet pecseteltem.

Sajnos nekem nem ez volt az elso, mindegyik utan igy tartott kb a verzes, illetve az elso mensi elott pecseteloverzesem volt mar napokkal, ami amugy nem szokott lenni. Amikor futottam, edzettem, akkor is volt pecseteles az elso mensiig.

A dokim azt mondta, hogy ez normalis, de a masodik ciklus mar normalis szokott lenni, igaza is volt.

2017. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem eddig mindent megindult vetélésemnél volt műszeres befejezés (akkor is, ha a petezsák már bizonyíthatóan távozott magától). Az a tuti...

Ha még a teljes kiürülés után is véreztem, akkor bizony baj volt...

2017. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!