Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Decemberben volt zmissed ab...

Decemberben volt zmissed ab műtétem. Sajnos most is lesz. Muszáj ismét a laminária? Nekem borzalmasan fájt, utána hetekig nem aludtam.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 20. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez méhszáj állapotától függ. Ezért szoktak várni, hátha elindul magától... Nagyon sajnálom, Kedves! :-(
2017. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen. De miért nem szedtél utána hetekig fájdalomcsillapítót?
2017. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak addig fájt, míg felrakták, közvetlenül utána sem. Mit mondtak, mitől fájt? Gyulladás?
2017. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem a fájdalomtól nem aludtam, hanem a rossz élménytől :(


Köszönöm szépen! :(

2017. ápr. 20. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is épp így jártam, 2x is mint te. 5 hete volt a műszeres befejezés, kellett laminária sajnos. Te tervezel kivizsgálásokat, hogy miért történik ez már másodjára?mi épp a közepén vagyunk, rengeteg dolgot néznek.
2017. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindkettőnél felhelyezték. Az elsőnél brutális volt, nagyon rossz keze volt a dokinak, igazi hentes kategória. Alig tértem észhez, még a kórterembe sem találtam vissza, úgy kellett visszavezetni egy nővérnek annyira sokkot kaptam. A másodikat egy kis fiatal doktornő csinálta és kibírható volt, egyszerűen jobban érezte a dolgot. Utána még azt is elmagyarázta, hogy azért fáj nekem annyira mert a belső méhszájam anatómiája eltérő a normálistól, meghajlik vagy valami ilyesmi. Hátha szerencséd lesz és te is kifogsz egy hozzáértőbb dokit.
2017. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!