Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt valaki olyan helyzetben...

Volt valaki olyan helyzetben hogy a doki azt mondta hogy elvetett és utána kimerült hogy mégsem?

Figyelt kérdés
3hónapja vérzéssel mentem be az ügyeletre ahol aztmondta az orvos hogy elvetéltem. Kérdeztem mikor menjek vissza azt mondta nem kell mert otthon szépen le fog zajlani a dolog. Azóta 2x megnőtt a menzeszem de most késik. Viszont a pocakos is nőtt és eléggé terhespocak formája van és a közepén ott a barna csík igaz halványan de azt olvastam az csak akkor jelenik meg ha baba van. Orvoshoz csak jövőjével tudnék el menni meg tesztet venni is mert jelenleg olyan helyen vagyok ahol nem lehet kapni de egyszerűen nem hagy nyugodni a dolog :/
2016. jún. 24. 18:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elvetélt és kiderült elnézést!
2016. jún. 24. 18:43
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
terhességi tesztet csináltál?
2016. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet olyan, hogy elment a baba aztán meg kiderül, hogy nem! Nem akarok hülyeséget mondani, mert nem tudom mi lesz a te esetesben, de a nővéremnél, úgy volt, hogy hazaküldték, de aztán kiderült, hogy jól volt a baba. Koraszülött lett, de csak picivel jött korábban. Majd írj, ha kiderült, mi újság :)
2016. jún. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Csak engem lep meg hogy ilyenkor leül a kérdező, megírja a monológját, amire persze nem kap tuti választ, ahelyett hogy elmenne a gyógyszertárba és venne egy nyomorult tesztet???
2016. jún. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Engem meg az lep meg hogy anélkül hogy végigolvasná a kedves kommentelő a kérdést rögtön lehurrog. Leírása hogy nem tudok jelenleg gyógyszertárba menni. Falun lakom és a beteg nagyimra kell vigyáznom egész 7végén akit nem lehet annyi időre magára hagyni amíg bemennék a városba. Egyébként meg nem azt kértem hogy azt mondják meg hogy velem mi van hanem hogy volt-e valaki hasonló helyzetben kvázi van -e esély arra hogy a megérzésemnek van alapja vagy ez teljesen kizárt mert ilyen még nem fordult elő!!!
2016. jún. 25. 11:02
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 00:00! Köszönöm a válaszod ez biztató hogy előfordult már ilyen. Mindenképpen megírom mi lett :)
2016. jún. 25. 11:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Az érdekes, hogy az orvos nem hívott vissza, hogy megnézze, rendben lezajlott-e a vetélés.

Persze, elképzelhető, hogy terhes vagy, bár szerintem nem az a terhesség maradt meg, hanem újra babásodtál :)

Végülis két mensid volt már azóta.

Nagyon érdekes a történeted, kérem én is, hogy írd meg, mi lett a vége!

2016. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy azóta minden alkalommal védekeztünk óvszerrel és nem volt baleset úgyhogy elvileg nem lehet. Meg a tesóm is a terhessége első hónapjaiban menstruál úgyhogy ez nem zárja ki a dolgot :) hát hétfőn kiderül... Nagyon örülnék neki ha mégis baba lenne viszont akkor 3hónapig nem szedtem vitamint és orvos sem látott meg emelettel is úgyhogy akkor meg attól félek nehogy baj legyen :/
2016. jún. 25. 16:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a "00:00" vagyok :) Emiatt szerintem nem kell izgulni. Az én testvérem babájának sokkal több mindent kellett kibírnia. A nővérem mikor megtudta, hogy a baba elment és hazament a kórházból egy hétig ivott. Teljsesn összetörte. Nem minden nap volt részeg, de minden nap ivott. Aztán persze lelkiismeretfurdalása volt és a baba tényleg korábban is jött, de más baja nem volt. Nyilván nem volt szerencsés az a hét, de nem direkt ártott a babának. Fel sem merült benne, hogy ezek után a baba még vele volt. Szóval szerintem a vitamin szedésének hiánya nem lesz baj!
2016. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező, mi újság azóta?
2016. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!