Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Velem van a baj? 7. próbalkozó...

Velem van a baj? 7. próbalkozós ciklusban?

Figyelt kérdés

Sikerült vegre 7.hónapban clostival es utroval, de elhalt a terhesség!!

Ki kellene vizsgáltatni magam? Volt hormonsor vizsgálatom es ott derult ki h nincs peteéresem. Akkor kaptam clostit , azzal jók lettek a hormoneredmények. A biztonság esetére kaptam az utrot , mert a határon volt a szintje.


Miattam halt el a baba, vagy egy vetélesnél még nem foglalkoznak ezzel?

Spontan elment 1 hónapot hagyunk csak ki.


Mi a leggyakoribb indok ami miatt elhal a terhesség? 5hetesen megállt a fejlodesben


2017. jún. 1. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel szedtél progeszteront, nem annak a hiánya okozta a vetélést. Valószínűleg genetikai, osztódási hiba miatt nem fejlődött tovább a terhesség. Ez az egyik leggyakoribb ok.

Jó hír ebben, hogy nagyon kicsi az esély arra, hogy ez megismétlődik.

Kivizsgálás egy vetélés után csak magánúton lehetséges, a tb csak a harmadik után támogatja.

Sajnálom, ami történt.

2017. jún. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amúgy is magánba járok mert korhazi rendelesen egyszer sem vettek komolyan sosem. Igy 2 eve magánba járok. :/



Igen az orvos szerint sem a progi volt a hibás mert ha az lett volna akkor megmarad hisz 3x1 et szedtem barnázástól. Elotte 2x1et..:/


Koszi a segítséget, remélem nem velunk vagy velem van a hiba.:(

2017. jún. 1. 13:39
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazaból kivizsgálás alatt egyenlore "csak" egy hormonsort szeretnék nézetni.. 3. Es 21. Napon!:/


A vercsoportom B negatív.. de nem termeltem ellenanyagot, igy a kórházban nem kaptam szurit.. a magandokim azt mondta igy is adniuk kellett volna, mivel barmikor elkezdhetek termelni.. de a szuri 72 orával veteles utan kell kesobb már keso beadni

2017. jún. 1. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy vizsgálat volt? Inzulinrezisztencia? Miért nincs peteérésed? Először ezt kellene kivizsgálni.
2017. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ez mind volt par honapja , es minden rendben csak valamiert nincs rendes peteérésem. Figyeltuk de a max 12mm ig nőtt aztán sokszor ciszta lett. Mióta clostival segítenek, azota csak 1x volt ciszta de az is nagyon pici es volt h 2 tuszo is megrepedt !
2017. jún. 1. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha spontan veteles volt a 10 het elott akkor nem kell ellenanyagot adni.

Veteles oka 99% hibas magzat

2017. jún. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor is kell ellenanyag... de ezzel nem kezdek vitázni.😉😉
2017. jún. 6. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!