Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányadik próbálkozós ciklusban...

Hányadik próbálkozós ciklusban sikerült teherbe esned? Mennyire görcsöltetek rá?

Figyelt kérdés
Olyanokat kérdeznék, akiknek nincs kimutatott betegsége, amely a teherbeesést befolyásolja.
2015. júl. 31. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2, nem görcsöltünk rá. Első hónapban nem voltunk pont jókor együtt, nem is sikerült. Második hónapban pont peteéréskor és sikerült is.
2015. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elso terhessegem 8. Honapban sikerult, de sajnos vetelessel vegzodott. Akkor nagyon ragorcsoltem abban a par honapban es a veteles is megvisrlt. Aztan a kovetkezo ciklusban terhes maradtam a fiammal, aki 41. Hetre szuletett 4. Kiloval. Hugaval is elso probalkozos honapban varandos maradtam. Most a 3. Gyerekunket varjuk. O nem tervezett volt, egy veletlen alkalombol sikerult. Szoval hihetetlen, de mind a harom azonnal sikerult.

hogy az elso terhessegemnel az a sok honap sikertelenseg miert volt nem tudom.

Nincs betegsegem. Elso terhessegem elott egy evvel petefeszek ciszta mutetem volt, de egyszeru laporoszkopos mutet. Konnyen felepultem es a ciklusom is hamar rendbe jott.

2015. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Annyit hozzatennek meg, hogy tulsulyos vagyok. Mindegyikkel 100 kilo felett maradtam terhes, kiveve a mostanit. Most szules elott kozvetlen vagyok 100 kilo.
2015. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A negyedikben. Nem görcsöltem, a hőmet mértem az ovuláció miatt, hogy tudjam minden rendben illetve mert lányra gyúrtunk (mellesleg nem jött be, pedig ovu előtt.2,5 nappal voltunk abban a hónapban együtt, utána már csak jóval utána:) Azért kicsit csalódott voltam az első 3 hónapban. De a hőmérés hasznos, ajánlom, engem megnyugtatott hogy rendben mennek a dolgok, tudom mikor fog kb megjönni és mrlyik nap fogant a kisfiunk.
2015. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Októberben kezdtük és decemberben sikerült, de a november kimaradt, úgyhogy a másodikban :)

Nem mondom hogy rágörcsöltem, de sokat olvastam előtte, és volt az elején 1-2 "muszáj"szex. Vissza gondolva milyen húlye voltam :D de azért azt figyeltem hogy középidőben legyünk együtt, annak ellenére hogy nem tudtam akkor van e peteérésem. De nem hőmérőztem, nem csináltam ovu teszteket nem figyeltem folyást meg ilyeneket.. szóval szerintem nem görcsöltem rá, csak arra figyeltem hogy időben legyünk együtt. Ha kb fél évig nem sikerült volna akkor valamit biztos csináltam volna a leírtak közül. Ja és én is 100 kilóval kezdtem. Sőt többel, mert jó sokat ettem az ünnepek alatt...

2015. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Júniusi hónapban kezdtük, következő év januárjában jött össze.

Semennyire nem görcsöltem rá. Akkor csináltuk amikor kedvünk volt hozzá, vágytunk egymásra, nem azért és úgy csináltuk, hogy akkor most itt minél előbb foganjon meg a babánk, hanem szimplán vágyból együtt voltunk és nem védekeztünk, mivel ugye babát szerettünk volna.

2015. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Első és nagyon. Szerencsére az én ciklusomat nem igazán befolyásolja a stressz, soha nem is késett miatta. Igazából nem is emlékszem, hogy bármi miatt késett is vagy 10 éve..
2015. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lanyommal 3.próbálkozásra sikerult. Most a kis teso 10.honap utan jott ossze. Es teljesen egeszsegesek vagyunk. Nem gorcsoltem ra. Ugy voltam vele ha jon akkor jon. Idonk van.
2015. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem volt idő rágörcsölni, mindkettő az első hónapban sikerült.
2015. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. első hónap

2. első hónap

3. 3. hónap

Egyiknél se görcsöltünk,ám a 3. babánál már 39 évesek voltunk.Az ismerős dokijaink azt mondták-még a próbálkozás idején-,hogy jó esetben minimum 1 év kell majd...hát,mi rácáfoltunk.

2015. aug. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!