Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akiknek volt már méhen kivüli...

Akiknek volt már méhen kivüli terhességük írnátok? Mikor fog megjönni a menstruáciom? Lehet még babám, nektek sikerült?

Figyelt kérdés
Szombaton mütöttek méhen kivüli terhességgel,(laparoscopia) 6hetes voltam kivették a bal oldali petevezetőmet is sajnos mert roncsolodott. azt mondták 3-5nap mulva megjön de még semmi. mikor jött meg nektek mütét után? sikerült utána teherbe esnetek? mikor lehet ujra probálkozni?
2017. júl. 6. 08:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a saját anyukám méhen kívüli terhessége után születtem 50 évvel ezelőtt, minden extra beavatkozás nélkül. Neki is eltávolították az egyik petevezetékét, csak akkor az még hasi műtéttel járt.
2017. júl. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,reménykedek hogy nekem is lehet még babám,aki majd jó helyen fog megtapadni a méhben... van már egy 5 éves kislányom. tesóval 1évig próbálkoztunk mire sikerült de sajnos méhen kivüli lett :(
2017. júl. 6. 08:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem 4-6 hetet mondták. 6.5hétre jött meg. 3 hónapot kellet várni, most vagyunk a második próbálkozós hónapban.
2017. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azta :O akkor az nem mostanában lesz mire megjön :O mondjuk jelét sem érzem még... Sok sikert kivánok utolsó hogy mihamarabb sikerüljön a baba :)
2017. júl. 6. 17:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm! Nekünk is tesó lenne, erre a pozi tesztre másfél évet vártunk :( Tudom mit érzel

Nektek is kívánom hogy mielőbb sikerüljön!

2017. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
akkor majdnem ugyanugy jártunk :( mi 1 évet vártunk rá és úgy örültünk h sikerült :( de ti legalább már próbálkozhattok,jó nektek,mi még 8 hét kb. vagy 2 mensi. szoritok nagyon :)
2017. júl. 6. 20:09
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem május végén volt méhen kívülim, ugyanúgy a bal oldali petevezetőt távolították el. Hajnalban műtöttek, utána négy napra rá szintén hajnalban meg is jött. Azóta 41 napja tart a ciklusom, sajnos késik. :/ Első terhességem volt, így újabbról nem tudok nyilatkozni. A doki három hónapot javasolt, hogy várjunk, utána újra próbálkozhatunk. Egyelőre pihentetem a dolgot, annyira lesújtott ez az egész, hogy előbb lelkileg kell rendbe jönnöm, de talán ősszel-télen lehet próbálkozni fogunk.

Neked meg jobbulást kívánok, fizikailag és lelkileg is, borzasztó ezen keresztül menni! :(

2017. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom :( sajnos erre nem lehet lelkileg felkészülni,és nagyon nagy fájdalom ez :( nekem 6 napja volt a mütét de még nem jött meg. tegnap még 590 volt a hcgm gondolom amig ki nem ürül nem fog megjönni. próbálkozni mi is ősszel fogunk majd. addig talán helyre jövök mind testileg mind lelkileg. Sok erőt mindenkinek akivel ez történt :(
2017. júl. 7. 08:40
 9/12 A kérdező kommentje:
nekem megjött ma. műtét után 6 nappal. azt hiszem ebben az egyben legalább szerencsésnek mondhatom magam,hogy nem kellet még a mensire is 4-6hetet várni. igy már csak 1 mensi ezenkivül és próbálkozhatunk :)
2017. júl. 7. 17:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia 3as vagyok, úgy néz ki sikerült. Pozi tesztem most izgulok hogy jó helyen legyen! És később is rendben legyen minden.
2017. júl. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!