Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Egy honapja volt vetelesem 11...

Mata Henrietta kérdése:

Egy honapja volt vetelesem 11 hetes voltam. Nagyon szeretnenk uj babat es nem vartuk meg a kiirt idot szoval most 3 napja kesik szeritetek lehetek babas?

Figyelt kérdés
Es ha igen baj lesz megint? Nagyon szeretnek babat viszont nagyon felek a vetelestol mivel nagyon fajdalmas vetelesem volt fizikailag es lelkileg is soha nem fogom elfelejteni!! Szoval az lenne a keresem hogy akivel elofordult mar hasonlo az ossza meg velem az ő törtenetet hogy mire szamithatok. Koszonom a valaszokat elore is
2017. szept. 16. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Lehetsz terhes, de ha nem vártátok meg a szükséges időt, nagy az esély az újabb vetélésre, mert még nem erősödött meg a méhed az előző vetélés után. Nem véletlenül van a várakozási idő.
2017. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Ennyire buta vagy?!
2017. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Az a nagy igazsag, hogyha egy honapja volt a vetelesed es ez lenne az elso menstruaciod, akkor nem lehet kesesrol beszelni az esetedben. Az elso mensi ilyenkor nem "idore" jon az esetek tobbsegeben, tekintve, hogy ez nem is egy normal ciklus volt.

Nekem 4 vetelesem volt mar sajnos es egyetlen alkalommal jott meg kb idore (29 nap volt akkor es a normal ciklusom 28 napos), a tobbi utan volt, hogy 32 nap telt el, de olyan is, hogy 8 hetig nem menstrualtam. Semmi bajom sem volt, egyszeruen veteles utan kiszamithatatlan, hogy mikor all be a ciklus, mikor lesz az elso peteeres, ezaltal azt sem lehet tudni, hogy mikor jon az elso mensi.


Az en orvosom mindig kerte, hogy legalabb egy honapot varjunk, hogy a szervezet ujra visszaalljon a normalisra, legyen egy teljes ciklus kihagyas, mielott ujra probalkozunk. Mi mindig megvartuk ezt, sot, legalabb 3, de inkabb 6 honapot vartunk, nekem idore volt szuksegem. Nalunk mindegy volt, igy is ujra es ujra veteltem, de van gond, igy a varakozas sem segit.

Szerintem jot tett volna neked is egy kis pihenes, bar egyaltalan nem biztos, hogy teherbe estel. Olvastam forumokon olyanokrol is, akik szinten nem vartak semmit es egybol terhesek lettek, volt, akinel rendben volt minden, masoknal meg nem.

2017. szept. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Varosi legenda a mehnek erosodni kell

Ez nem igaz ha teherbe esel akkor minden rendben van a szervezetedben

De ha nem volt meg 1 verzesed akkor ez nem keses csak nem alltal vissza

2017. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszat :) meg egyenlore varok nem elem bele magam tulsagosan mert en is tudom hogy nem all be egybol a mensim. Csak remenykedni tudok hogy hatha ossze jon es nem lessz semmi baj.
2017. szept. 17. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Ne haragudj, hogy beleszólok, de írod, hogy mennyire megviselt, ennek ellenére tudatosan bevállalod, hogy vagy megmarad a baba, vagy nem, tenni érte, hogy nagyobb eséllyel megmaradjon, na azt nem. Ennyire nem kéne felelőtlennek lenned. Értem én, hogy gyereket akarsz, de gondolkozz egy kicsit, ha újra elvetélsz, akkor csak a saját idődet rabolod, meg magadnak okozol szenvedést. Adja Isten, hogy ha terhes vagy, minden rendben menjen, én ezt kívánom, de ha nem, akkor majd azon gondolkozol, mi lett volna, ha vársz minimum 1-2 ciklust? Magaddal is kitolsz!


Egyébként ez nem számít késésnek, a hormonoknak is be kell állniuk, hogy rendesen működjön a dolog.

2017. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt en is tudom, es koszonom szepen csak annyira magam alatt voltam es nagyon szeretnenk mar a babat a parommal hogy nem gondolkodtam tisztan. De most mar tisztan latom a helyzetet es kezdem felfogni hogy, mi lehet a kovetkezmenye ennek azert is kerdeztem hogy kinek mi a tapasztalata ez ugyben kapcsolatban
2017. szept. 17. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!