Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Május 26-án volt egy halvaszül...

Május 26-án volt egy halvaszülésem (24 hétre) megviselt nagyon, de kisbabát szeretnénk így rá fél évre lehetne kisbabánk?

Figyelt kérdés
Van aki hasonló helyzetben van?

2014. dec. 15. 01:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jartam igy sajnos. 26.heten levalt a mehlepeny,surgosseggel csaszaroztak. Ez volt oktoberben kovetkezo ev juniusban terhes voltam. Most lesz 6 eves a fiam. Nem tudom teged csaszaroztak e ( mert nalam a vagas miatt mondott 1 ev varakozast a doki),de ennyi ido(6 ho) utan mar nem lesz baj. Fel ev eleg ido a szervezet regeneralodasara.
2014. dec. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Az lemaradt hogy az en babam csak 4 ora elt sajna.szoval megertelek. Probalkozzaton nyugodtan,nalam is csak 8 honap telt el a doki megsem aggodott. Sok sikert.

Ja elso voltam.

2014. dec. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a válaszodat:) igen csaszaroztak mert elfordult,voltam két hete nőgyógyásznál es azt mondta lehet mar baba,de azert felek Nehogy megismetlodjon. Nem kaptam semmi papirt,boncolasi jegyzőkönyvet SEMMIT!! Sajnalom a babadat!!
2014. dec. 15. 04:19
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbálkozhattok.

Miért nem kaptál papírokat?lehet mert 24 hét előtt vetélésnek számít utána szülésnek.nem?neked a zárón mi szerepelt?mert ha szülés akkor szerintem arró kellett volna kapj papírokat....

2014. dec. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
1 nap kellett volna a 25.hethez. Es ez is szülés. Ugy van benne h szülés császármetszéssel. Fehivtuk a patológiaat,de azt mondták meg nincs kesz a papir pedig ez ra 2 hónapra volt,mert eloszor ugy volt,hogy postán küldik ki.. .de minden rendben volt egesz idő alatt,a vizsgalataim a legjobb eredményekkel lettek,meg is ez tortent. Nagyon megviselt,de akkor is szeretnek anya lenni!!!
2014. dec. 15. 12:28
 6/19 anonim ***** válasza:

Ápr. 29-én volt a császárom 24 hetes halott babával.

Jelenleg a 13. hetet taposom.

Én is félek, de mindennél jobban szeretnénk babát. A heg miatt sem aggódok, 2 hónapra rá már futottam.


Nálunk jönni akar, és én nem gátolom ebben.

Sok sikert!

2014. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babádhoz!! Szurkolok nektek!! :) igen a heggel nekem sincs gondom csak annyi h én azóta bal oldalon nem érzem a hasam.
2014. dec. 15. 20:59
 8/19 anonim ***** válasza:

szia, sajnálom, ami Veled történt. :(

Mi most szeptember közepén veszítettük el a kisbabánkat. 22 hetesen halt meg a méhemben. :( Nekem beindították és megszültem a halott babánkat. A dokim 3 hónap pihenést javasolt, ami most telt le és mi bele is vágunk újra. Szerintem már Nektek is bőven itt az idő. Ha szeretnétek, akkor próbálkozzatok bátran.

Azt nem értem, hogy miért nem kaptatok semmiféle papírt. Én a szülés után 2 héttel már megkaptam az orvosomtól a patológiai vizsgálat eredményét, a TORCH eredményemet és a vérvételem eredményeit is. Ilyen esetben szükséges elvégezni pár vizsgálatot, hogy kiderülhessen a halál oka.

2014. dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igazabol nem ertem én se. Aznap vonatoztam lehet attol indult be. Mikor a szuloszoban voltam kaptam egy csomo tudoerlelot,es akkor neztek szivhangot minden oke volt csak ügye az nem h fájások voltak. Azt is mondjak h a 27.hetig spontán vetélés van. Sok sikert a babátokhoz!! :)
2014. dec. 15. 22:51
 10/19 anonim ***** válasza:
Elso vagyok,nekem szulesnek mondtak nem vetelesnek,raadasul elt is 4 orat a pici. Sajnos nalunk el is kellett temettetni ami plusz fajdalom. A felelem termeszetes en vegigaggodtam a 2. terhesseget. Olyan dokit valasztottam akit barmikor barmi miatt hivhatok,ez adott nemi nyugalmat. Plusz veszelyeztetett is lettem rogton az elozmenyek miatt ami jo volt mert pihenhettem. A 26. heten jottek gorcsok,de ez inkabb a felelem miatt volt a stressztol,de biztos ami biztos alapon tobb magneziumot kelkett szednem. Ne aggodj nagyon. Sajnalom a tortenteket es drukkolok.
2014. dec. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!