Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után semmi...

Missed ab műtét után semmi vérzés?

Figyelt kérdés

3 nappal ezelőtt volt a műtétem, első terhességem volt, úgyhogy lamináriával végezték. A műtét utáni este óta viszont egyáltalán nem véreztem. Görcseim sincsenek, csak néha egy ponton kis húzódás... Ez mennyire rossz jel?

Egy ismerősöm ugyanígy járt és a kontrollja előtt pár nappal hirtelen úgy megindult a vérzés, hogy majdnem el is vérzett és azonnal újra kellett műteni.

Esett már itt át valaki hasonlón úgy, hogy egyáltalán nem vérzett, mégis minden rendben volt? Vagy egyéb személyes tapasztalatok?

Szeretném azt hinni, hogy nem feltétlenül rossz jel és legalább fizikailag hamar túl leszek a dolgon.

Mennyire gyakori dolog hogy második műtétre is szükség van?


2018. febr. 15. 15:47
 1/1 Bedani válasza:
Szia nekem most volt 5 nappal ezelőtt műtétem első baba lett volna. És egyáltalán nem véreztem utána és most se és minden rendben van testileg velem, csak lelkileg vagyok tönkre. Jobbulást.
2018. márc. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!