Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab. műtét után meddig...

Missed ab. műtét után meddig véreztetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Júni.4-én volt missed ab. műtétem :(.

12 hetes voltam amikor kiderült de nem tudták meg mondani hogy mikor vetéltem el. teljesen összetörtem nagyon nehezen jött ösze 3 éve próbálkoztunk. e fájdalom mellé még az is társul hogy közel 4 hete vérzek. nem számot tevő mennyiség de akkor is betét nélkül nem lehetek. napi 2-3 betét. voltam kontrolon és a doki írt fel Ergam cseppet hogy ez meg fogja szüntetni a vérzést de nem használ és már el fogyott.. napi 3*20 cseppet kellett szednem.. ti meddig véreztetek?

olvastam olyat hogy valaki azért vérzett sokáig mert ˙benne˙ hagytak valamit a terhességből.. ez szó szerint így volt írva. szerintetek lehetséges ez? és ha igen akkor nállam azt a kontorolon az uh-án látta volna a doki nem?

annyi lenne még a kérdésem hogy 20 éves vagyok első baba lett volna és mivel gyakorlatilag abortuszon estem át nem lehet már gyerekem? mert azt szokták mondani hogy aki az elsőt el veteti nem lehet több babája..igaz hogy én nem szándékosan de akkor is első terhességem volt.

a válaszokat előre is köszönöm.



2015. jún. 29. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

A vérzés miatt mindenképp menj vissza orvoshoz, mond el neki, hogy az Ergam csepp után is vérzel.

Az első babám nekem is elhalt, én 22 éves voltam akkor. Azóta van már kettő. Biztos, hogy neked is lesz! Most már modernebb módon végzik az ab-t, vákuummal. Régen szó szerint kapartak és az veszélyes volt tényleg. De ma már kíméletesebb a dolog.

2015. jún. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

még várok egy par napot mert tegnap este fogyott el.

hat bizom benne hogy lehet nekem is.

es koszi a valaszt

2015. jún. 30. 09:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. egy hétig véreztem. Utána hatodik héten jött meg a mensim.
2015. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? mi a helyzet veled? nekem június 15 ödikén volt missed ab. sokat olvastam és a legtöbben arról számolnak be hogy a mötét után könnyebben estek teherbe, mert új a nyálkahártya és a szervezet még emlékszik a terhességre. remélem velemi is igy lesz, mi nem szeretnénk sokat várni. /L21
2015. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem voltam orvosnál mert az 5 dik héten el múlt a vérzés hálistennek.

igen én is ezt olvasom minden hol de azért 3 hónapot mindenképp várj!

sok sikert nektek!

2015. júl. 17. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!